fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Türkiye’de Yılın Otomobili Renault Megane Sedan Seçildi!

Anasayfa
Karşılaştırma Türkiye’de Yılın Otomobili Renault Megane Sedan Seçildi!
Renault_Megane_4_Sedan_010

Bu yıl Otomotiv Gazetecileri Derneği (ODG) tarafından ikinci kez düzenlenen ‘Türkiye’de Yılın Otomobili’nin sonuçları açıkladı. Finalde 7 otomobil arasından en çok oy Renault Megane Sedan birinci oldu.

ODG tarafından yapılan açıklamaya göre toplam 78 otomotiv gazetecisinden 4430 puan alan Renault Megane Sedan, Türkiye’de Yılın Otomobili seçildi. Geçtiğimiz yıl aynı ödülü Skoda Superb kazanmıştı.

Yarışmanın ilk ayağında 25 aday otomobil bulunuyordu ve jüri, bu aday sayısını 7’ye indirdi. Tasarım, ergonomi, yol tutuş, emisyon oranları, güvenlik, yakıt tüketimi, fiyat-değer oranı ve donanım seviyesi gibi kriterler açısından değerlendirilen 7 otomobil, yarışmanın ikinci etabında 78 otomotiv gazetecisinin sahip oldukları 250 puan üzerinden puanlamaya tabi tutuldular. Honda Civic, Mazda MX-5, Peugeot 3008, Toyota C-HR, Seat Ateca ve Volvo S90 modellerini geride bırakan Renault Megane Sedan, bir yıl boyunca ‘Yılın Otomobili’ logosunu basın bültenlerinde ve reklamlarda kullanabilecek.

GAZ_e131d8d92d9941498bc7890c008e52cc

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

1 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR