Türkiye'nin En Değerli 100 Markası Açıklandı - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Türkiye’nin En Değerli 100 Markası Açıklandı

Anasayfa
Karşılaştırma Türkiye’nin En Değerli 100 Markası Açıklandı
türkiye-nin-en-değerli-markası-türk-telekom

Brand Finance her yıl olduğu gibi bu yılda yayınladığı raporda Türkiye’nin en değerli 100 markasını duyurdu.

Hatırlayacağınız üzere önceki makalemizde dünyanın en değerli 100 markası listesini sizlerle paylaşmıştık. Şimdi ise Brand Finance isimli bir kuruluş tarafından, her yıl olduğu gibi bu yıl da Türkiye’nin en değerli 100 markası duyuruldu.

2017-yılının-en-değerli-şirketleri

Türkiye’nin en değerli 100 markasının bulunduğu listenin ilk 10 sırasında ağırlıklı olarak telekominikasyon, teknoloji, bankacılık ve havacılıkla ilgili markaların değer listesinde üst sıralara çıktığını görüyoruz.2017 yılında Türkiye’nin en değerli markası Türk Telekom oldu. 8 yıldır zirvedeki adını koruyan Türk Telekom’u ise aynı platformda bulunan Turkcell takip ediyor. Unutmadan da Turkcell’in başarısına bu noktada dikkat çekmek gerek çünkü Turkcell geçtiğimiz yıl listede 6. sırada yer alırken bu yıl 2. sıraya yükselmiş durumda. Turkcell’i takip eden firma ise Türkiye’nin dünya çapında tanınmış en değerli markalarından Türk Hava Yolları.Listenin ilk 10’u şu şekilde:

1. Türk Telekom – 2 milyar 620 milyon dolar
2. Turkcell – 1 milyar 959 milyon dolar
3. Türk Hava Yolları – 1 milyar 920 milyon dolar
4. Akbank – 1 milyar 579 milyon dolar
5. Garanti – 1 milyar 555 milyon dolar
6. Ziraat Bankası – 1 milyar 312 milyon dolar
7. Arçelik – 1 milyar 284 milyon dolar
8. Türkiye İş Bankası – 1 milyar 252 milyon dolar
9. Yapı Kredi – 951 milyon dolar
10. Halkbank – 806 milyon dolar

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

1 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR