Kapat

Türkiye Genelinde İnternet Bağlantısı Sorunu Yaşanıyor

Anasayfa
İnternet Türkiye Genelinde İnternet Bağlantısı Sorunu Yaşanıyor
internet-te-bir-saniyede-neler-oluyor

Türkiye genelinde bugün öğle saatlerinden itibaren bölgesel olarak yaşanan internet bağlantısı sorunun ardından Ankara, İzmir, İstanbul ve Bursa’da daha fazla etkili olduğu gözlemlenen internet bağlantısı problemi yaşandı. Ekşi Sözlük kullanıcılarının akşam saatlerinde daha fazla artan sorun sonucunda internet erişimini kaybettiklerini açıklarken, vatandaşlar internet bağlantısında yaşanan sıkıntılar dolayısı ile Google’a dahi erişemediler.

Kullanıcıların yaşadığı sorunlar karşısında çağrı merkezlerinde yoğunluk oluştuğu ve sorunun daha çok İzmir, İstanbul, Ankara ve Bursa’da yaşandığı belirtildi. Çağrı merkezi müşteri temsilcileri ise sorun üzerinde çalışıldığını ve yavaşlığın nedeninin bilinmediği şeklinde kullanıcılara cevap verirken, bazı kullanıcıların internet erişimi kısıtlı olarak işledi.

Genel Problem

Türkiye genelinde yaşanan problem ile ilgili sorunun hala daha çözülmediği bilinirken, gelecek saatlerde soruna dair problemlerin çözülerek internet erişiminin tam aktif bir şekilde yapılabilmesi bekleniyor. Bazı internet kullanıcıları çareyi mobil hatları kullanmakta bulurken, bazı bölgelerde yine mobil hatlar üzerinden dahi internet erişiminin olmadığı belirtildi.

Sorunun Doğu ve Karadeniz  bölgelerinde de görüldüğü ama buralarda nispeten diğer şehirlere oranla daha az görüldüğü belirtildi.

ABD'nin Georgia eyaletinde dünyaya geldim. 25 yaşındayım ve gezmeyi fazlası ile seviyorum. Teknoloji ile aram Nokia 3310 modeli ile başlarken, hala daha klasik telefonlara yoğun ilgi duymaktayım.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR