Home / Nasıl Yapılır / Turkcell Bip’de Grup Kur 1GB Kazan Kampanyası Nasıl Yapılır?

Turkcell Bip’de Grup Kur 1GB Kazan Kampanyası Nasıl Yapılır?

Turkcell aboneleri BİP mesajlaşma uygulamasında Grup kurup ilk mesajlarını gönderdiklerinde yurt içinde kullanacakları haftalık 1GB İnternet kazanıyor. Haftalık 1GB İnternet kampanyasına, Google Play‘den BİP uygulamasını indirerek, bir grup kurarak ve tek mesaj atarak hediye İnternet kazanabilirler.

Turkcell BiP uygulamasından 1GB hediye İnternet kazanmak için yapmanız gerekenler oldukça kolay. Bu kampanyaya daha önce katılanlar tekrar bu kampanyadan faydalanamıyor. Turkcell BİP Mesajlaşma uygulamasını Buradan cep telefonunuza indirebilirsiniz. Veyahut Google Play’e girerek Turkcell Bip kelimesini aratarak indirebilirsiniz.

Turkcell Bip Grup Nasıl Kurulur?

  • İndirdiğiniz Turkcell Bip uygulamasını açın ve Sohbet bölümünden sağ üst köşedeki menüye tıklayın.

turkcell bip2

  • Açılan menüden Yeni Grup Kur bölümüne tıklayınız.

turkcell bip1

  • Yeni Grup Kur bölümünden Grup için bir isim ve profil fotoğrafı belirleyin ileri düğmesine basalım.

turkcell bip

  • İleri düğmesine bastık’dan sonra grup’a en az iki arkadaşınızı seçip ekleyiniz. Arkadaşlarınızı gruba ekledik’den sonra grup içine bir adet mesaj atınız.

Mesajı attıktan kısa bir süre sonra size Haftalık 1GB İnternet kazandığınız mesajı gelecektir.

turkcell bip3

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

About Ercan Asilzade

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

Check Also

Twitter’da Doğum Tarihi Değiştirme (Resimli Anlatım)

Twitter geçtiğimiz günlerde, doğum günü kutlama uygulamasına, geçtiğini duyurmuştu. Bu konumuzda, kullanıcıların ihtiyaç duyduğu, doğum tarihi değiştirme konusuna değineceğiz. Doğum …

One comment

  1. Turkcell sağolsun kullanicilarini internetsiz birakmiyor. Gerek bip uygulamasi gerekse de salla kazan olsun. Vodafone’a da bip gibi bi uygulama olsa tadindan yenmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.