Türk Telekom Ek AKN Fiyatlarını Duyurdu! - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Türk Telekom Ek AKN Fiyatlarını Duyurdu!

Anasayfa
Teknoloji Türk Telekom Ek AKN Fiyatlarını Duyurdu!
türk-telekom-ek-akk

Türk Telekom, Adil Kullanım Kotası yetmeyen kullanıcılar için ek AKN uygulamasını duyurdu. Kullanıcılar belli ücretler ödeyerek mevcut kotalarına ekleme yapabiliyorlar!

Herkesin dört gözle beklediği, 2018 sonu itibarıyla yürürlükten kalkacak olan AKN uygulaması için, bildiğiniz gibi geçtiğimiz Mayıs ayı itibarıyla bazı iyileştirmeler yapılmıştı. Tabi bu girişimlere iyileştirme mi dersiniz mahvetme mi orası size kalmış. Şimdi de Türk Telekom, kotası yetmeyen kullanıcılar için ek AKN uygulamasını yürürlüğe geçirdi.

Peki ne değişti? Türk Telekom kullanıcıları dilerlerse belirli ücretler ödeyerek ek AKK alabilecek ve eğer AKK’si dolduysa tarifesindeki internet hızını kullanmaya devam edebilecek.

Ek AKK Paketleri ve Fiyatları

Ek kota paketleri 10 GB, 25 GB, 50 GB ve 100 GB olarak karşımıza çıkıyor.

Fiyatlar ise 10 GB için 4 TL, 25 GB için 7 TL, 50 GB için 12 TL, 100 GB için ise 18 TL olarak açıklanmış durumda. Açıklanan bilgilere göre, kullanıcılar ay içerisinde 10 kereye kadar ek AKN paketi satın alabiliyor.

türk-telekom-ek-akn

Unutmadan, EK AKN paketi alındığı anda mevcut hıza geri dönüş yapılıyor. Tercih edilen EK AKN paketi kullanıldıktan sonra ise tekrar hız düşümü gerçekleşiyor.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 1 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR