fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Türk Bilim Kurgu Dizisi: Geçit

Anasayfa
Sinema Türk Bilim Kurgu Dizisi: Geçit
geçit-dizisi

Dizi sektöründe özellikle son yıllarda ‘zengin çocuk, fakir kız’ üzerine onlarca birbirini takip eden saçma sapan diziler, televizyonları ve bizi meşgul etti. Tabi bu süreçte oldukça kaliteli işler de karşımıza çıkmıştı fakat bu işlerin sayısı, diğer saçma sapan şeylerin neredeyse onda biriydi. Fakat yeni yerli bilim kurgu dizisiyle yavaşta olsa diziler gelişmeye başlayacak diyebiliriz.

İki üç ay öncesine gidelim. Yerli internet dizisi serüveniyle başlayan bu hareketlenme, şimdi de Türk dizi sektöründe görmeye pek alışık bilim kurgu türüyle devam ediyor. Hatırlayacağınız üzere önceki makalemizde de bahsetmiştik. Neden Türk dizileri değilde yabancı diziler tercih ediliyor?

yabancı-diziler-neden-çok-izleniyor

Boom Yapım tarafından üstlenilen ‘Geçit’ isimli dizi, zaman yolculuğunu konu alacak. Dizinin 20 dakikalık ilk bölümünden paylaşılan görsellerde ise buzul çağına saplanmış İstanbul ve kullanılmaz hale gelmiş Boğaziçi Köprüsü dikkat çekmekte. Dizi anlaşılan o ki bizi yüz yıl ileriye 2117 yılına götürecek.

geçit

yerli-bilim-kurgu-dizisi-geçit

Ölümsüzlüğün peşinde olan Tarkinalar adlı gizli bir örgütün yönetimindeki geleceğe, 100 yıl sonrasına giderek ikiz kardeşini bulmaya çalışan bir gencin hikayesini konu alacak Geçit konusunda henüz bir TV kanalı ile anlaşılmış değil. Dizinin internet dizisi olarak da gelme ihtimali yüksek fakat böylesi ilginç ve görmeye alışık olmadığımız türde bir dizinin de TV kanallarının dikkatini çekmiş olması sizin de tahmin edebileceğiniz gibi beklenen birşey.

türk-bilim-kurgu-dizisi-geçit

bilim-kurgu-dizisi-geçit

geçit-dizisinden-ilk-fotoğraflar

geçit-dizisinden-fotoğraflar

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

1 1 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR