fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

TunnelBear VPN Tamamen Ücretli Olabilir

Anasayfa
İnternet TunnelBear VPN Tamamen Ücretli Olabilir

TunnelBear VPN ile ilgili olarak ortaya atılan iddialara göre ücretsiz TunnelBear VPN servisinin kapanabilecek olduğu iddia edildi. Bir süreden beridir fiyatlarında zam yapmayan TunnelBear, bir süre önce McAfee adlı güvenlik şirketi tarafından satın alındı. Bu satın alımın ardından güvenilir bir VPN platformu olarak tanınan TunnelBear ile ilgili olarak gelecek süreçte McAfee tarafından ücretli hale getirilebilecek olduğuna dair iddialar daha fazla türedi.

Safe Connect eklentisi ile birlikte fiyatların daha fazla artacak olması ve reklam gelirlerinin yetersiz olması durumu göz önüne alınarak TunnelBear VPN servisinin tamamen ücretli olarak hizmet sunabilecek olduğu, ancak bunun kesinlik kazanmadığı ortaya atıldı.

Kesin Değil

Ücretsiz sürümün kaldırılacak olduğu ile ilgili iddialar ise doğrulanmadı. Şirket tarafından yapılan açıklamada ise dünyaya en güvenilir VPN hizmetini sunacak olması ve güvenlik firmasının yönetimde olması dolayısı ile çok fazla güvenilir VPN hizmeti sunulacak olduğu kesinlik kazandı. McAfee, TunnelBear VPN hizmetlerinin bundan sonraki süreci hakkında ücret detaylarına dair bilgi vermezken, fiyatların gelecek dönemde artabileceği düşünülmekte.

28 yaşında olan Rojda, uzun yıllardan beridir teknoloji hayatı ile iç içe yaşıyor.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR