fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Trafiğe Elon Musk Çözümü – Sondaj Şirketi LA tünel planını sunuyor

Anasayfa
Teknoloji Trafiğe Elon Musk Çözümü – Sondaj Şirketi LA tünel planını sunuyor

Elon Musk’s Boring Company, Culver City, California’da bir Hyperloop tüneli inşa etme planlarını sundu.

Planlar, Pazartesi günü şirketin operasyon koordinatörü Jehn Balajadia tarafından yapılan bir konsey toplantısında sunuldu.

Dedi ki: “Sıkıcı Şirketin amacı, ruh yıkıcı trafiği hafifletmek ve toplu taşımacılığı artırmak” dedi.

Toplantıda ayrıca Tesla A.Ş. ve Space Exploration Technologies Corp şefi Bay Musk da konuşmadı.

Culver Şehri müdürlüğünün bir raporu : “Boring Company, Los Angeles’ın Westside’ın altından geçecek olan özel olarak finanse edilen bir beşeri ulaşım tüneli önermişti.

Tünel, yolcuların 125-150 mph’lik bir mesafede seyreden özerk elektrik patenleri üzerinde taşınan yüksek hızlı yeraltı toplu taşıma sistemini içeriyor. ”

Elektrik patenleri, tek kişilik binek araçlarını veya sekiz ila 16 kişiyi taşıyabilecek “toplu taşıma” bölmelerini kapsayacak şekilde tasarlanacak.

Şirket planın trafik tıkanıklığını hafifleteceğini ve insanların şehir etrafında dolaşmasını sağlayacağını belirtti.

Balajadia, şirketin kamu tarafından finanse edilmesini istemediğini ve yolcuların maliyetinin bölgedeki mevcut toplu taşıma biçimleriyle karşılaştırılabilir veya daha az olacağını vurguladı.

Kendisi Bel Air’de yaşayan Bay Musk, Bloomberg tarafından Aralık 2016’da ilk kez LA trafiği ile boğulduğunu ve “tünel açma makinesi inşa edeceğini” tweetlediği bir tünel sistemi fikrini ortaya çıkardığı bildirildi .

Önerilen rota, Musk’un Hawthorne’daki SpaceX şirketinin merkezi ve Culver Şehri boyunca Sepulveda Bulvarının altından geçerek Los Angeles’a gidiyor.

Planların bölgedeki trafik tıkanıklığıyla başa çıkmanın bir yolu olarak bazı meclis üyeleri tarafından çokça alındığı bildirildi.

Bununla birlikte, kaygılar, konsey üyesi Meghan Sahli-Wells tarafından Los Angeles’daki mevcut toplu taşıma bürolarıyla rekabet edebilecek bir sistem yaratan özel bir şirket hakkında dile getirildi.

Sahli-Wells, “Bu gerçekten baştan çıkarıcı” dedi. “Süper seksi ve süper kolay görünüyor, ancak kamusal açıdan yarı pişmiş.”

Geçtiğimiz Temmuz ayında BBC’de yayınlanan seri girişimci, Doğu Sahili’nde bir Hyper Loop kurma konusundaki ilgisini tweetledi.

Şirketin sözcüsü, tweet’teki iddialarla ilgili daha ayrıntılı bilgi istendiğinde, BBC’ye şunları söyledi: “Boring Company, yerel, eyalet ve federal hükümet yetkilileri ile umut vadeden görüşmeler yaptı.

“Birkaç istisna dışında, geribildirim çok olumlu oldu ve New York’tan Washington DC’ye bir Hyperloop rotası da dahil olmak üzere, önemli devlet karar mercilerinden tünel planları için sözlü destek bulduk.

“Gelecekteki şehirler ve devletlerle yapılacak görüşmelerde bu rota boyunca sabırsızlıkla bekliyoruz ve bu yılın ilerleyen saatlerinde araziyi kırmak için gerekli resmi onayları almamızı bekliyoruz.”

O tarihte, şirket 2017 yılının sonuna kadar kazmaya başlamayı beklediğini söyledi.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR