Tiangong-1 Uydusu Hakkında Yeni Açıklama - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Tiangong-1 Uydusu Hakkında Yeni Açıklama

Anasayfa
Teknoloji Tiangong-1 Uydusu Hakkında Yeni Açıklama

Pekin yönetiminden yapılan son dakika açıklamasında Tiangong-1 uydusunun dünyaya düşecek olduğu bir kez daha teyit edildi. Pekin yönetimi geçtiğimiz aylarda uydu üzerinde kontrollerin kaybedilmesinin hemen ardından uydunun dünyaya doğru geri gelmeye başladığını açıklamış ve bir bölge üzerine düşecek olduğunu belirtmişti.

Tiangong-1 uydusunun tüm dünyada belirli bir alana düşmesi artık kesin olmasına rağmen bugün son yapılan açıklamada uydunun hasar yaratmasının beklenmediği ve yanarak atmosfere girecek olduğu iddia edildi. Çin yönetimince bu iddiaların paylaşılmasından sonra komplo teorisyenleri ise uydunun düşecek alanı şimdiden ESA ve NASA verilerinden yola çıkarak hesaplamaya başladı.

Hava Kuvvetleri Vurabilir

Tiangong-1 uydusunun düştüğü sırada eğer füze savunma sistemine sahip ülkelerden birisinin üzerine düşme durumu olursa füze savunma sistemlerinin uyduyu havada saniyeler içerisinde vurabilecek olduğu düşünülüyor. Rusya, ABD, İtalya, İngiltere, Almanya veya Fransa gibi ülkelerin hava ve füze savunma sistemlerinin Tiangong-1 uydusunu belirli bir mesafede rahatlıkla vurabilecek olduğu ve hedefe kilitlenecek olan roketlerin saniyeler içerisinde uyduyu tuzla buz edebilecek oldukları kesin.

19 yaşındayım, çocukluğumdan bu yana hep teknolojik ürünlere ve akıllı telefonlara ilgi duyardım, şimdi ise kendimi teknoloji haberlerini paylaşan bir üniversite öğrencisi olarak bulmuş durumdayım.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR