fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

The Tiangong-1 İstasyonu Dünyaya Düşecek!

Anasayfa
Uzay The Tiangong-1 İstasyonu Dünyaya Düşecek!

The Tiangong-1 uzay istasyonu ile ilgili olarak yeni iddialar ortaya atıldı. İddialara göre Pekin yönetimi tarafından istasyon üzerinde kontrol kaybedildiğinden bu yana uzayda ilerleyen istasyon 21 gün içerisinde dünyaya düşecek. İddialar bununla da sınırlı değil. İstasyonun dünyaya düşmesi durumunda içerisinde bulunan ve dışarısında bulunan kimyasal maddeler dolayısı ile binlerce insanın hayatını tehdit ettiği, 8.5 ton ağırlığında olan istasyonun insanlar için ve dünya için risk barındırdığı belirtiliyor.

İnsanlık için tehlike yaratan bu durum ile ilgili olarak Avrupa Uzay Ajansı tarafından yapılan açıklamada şu aşamada istasyonun dünyaya düşmesinin beklendiği ve 21 gün içerisinde istasyonun uzaydan dünyaya düşecek olduğu bildirildi.

Çin İzliyor

Çin yönetimi tarafından The Tiangong-1 istasyonunun izlenmeye devam ettiği, şu aşamada dünyanın hangi bölgesine düşecek olduğunun belirlenemediği belirtildi. The Tiangong-1 uzay istasyonu 2011 yılında uzaya gönderilmiş ve daha sonrasında üzerinde denemeler yapıldığı sırada Pekin yönetimi uzaktan bağlantıyı kaybetmişti. NASA ve ESA tarafından çözüm adına önlemler alınıp alınmayacak olduğu ise şu aşamada bilinmezken, ESA’nın sadece izlemeye başladığı açıklanmış durumda.

Henüz 26 yaşındayım. 10 yılı aşkın süredir teknoloji üzerine yoğun ilgi duyuyorum ve Adnan Menderes Üniversitesi gazetecilik bölümü mezunuyum.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR