fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Testere 8 Jigsaw Filminden İlk Fragman Geldi!

Anasayfa
Video Testere 8 Jigsaw Filminden İlk Fragman Geldi!

2000’li yılların muhteşem korku filmlerinden olan Saw (Testere) serisinin, 8. filminin ilk fragmanı yayınlandı.

Tobin Hell’in Jigsaw karakterini canlandırmaya devam edeceği bu filmde Hell’e Mandela Van Peebles, Laura Vandervoort, Brittany Allen ve Callum Keith Rennie gibi oyuncuları göreceğiz. Filmin senaryosu Josh Stolberg ve Pete Goldfinger ikilisine aitken yönetmenliğini Predestination filminden de bileceğiniz Michael Peter Spierig kardeşler üstleniyor.

Jigsaw karakteri, aslında serinin 3. filminde veda etmişti. Daha sonra çıkan filmlerde John Kramer’ın Jigsaw’a dönüşmesi ve karakterden sonra yapılacak ‘pis’ işleri kimin üstleneceğine odaklanılmıştı. Son filmde Dr. Gordon dedektif Hoffman’ı odada ölüme terk etmişti. Burada akıllara gelen soru ise 8. filmde kurbanların sonunu getirme görevi kimde olacak: Dr. Gordon mı, yoksa dedektif Hoffman mı? Yoksa bambaşka bir isim mi?

Tüm bunları 27 Ekim tarihinde Jigsaw filmini izlerken öğreneceğiz. Filmin yayınlanan ilk fragmanını yukarıdan izleyebilirsiniz.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR