Telefonunuzu 2 Ay Boyunca Kullanmazsanız Birçok Şey Değişiyor! - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Telefonunuzu 2 Ay Boyunca Kullanmazsanız Birçok Şey Değişiyor!

Anasayfa
Teknoloji Telefonunuzu 2 Ay Boyunca Kullanmazsanız Birçok Şey Değişiyor!
bir-süre-telefon-kullanılmaz-ise-ne-olur

Bir Reddit kullanıcısı, Android işletim sistemli cihazını tam 60 gün boyunca kullanmadı ve sonrasında telefonda oluşan değişikliklere inanamadı. İşte detaylar…

Tanglebrook isimli Reddit kullanıcısı, 2 ay boyunca Android telefonunu hiç kullanmadı ve sonrasında tüm uygulamalar, ayarlar bölümü de dahil olmak üzere Android yedekleme verilerinin işlevselliğini yitirmeye başladığını söyledi.

Eğer 2 ay boyunca Android telefonu kullanmaz iseniz, Google bu noktada devreye girip otomatik olarak Android yedeklemesini silecektir.

Tam da bu noktada Reddit kullanıcısı, Google’ın yedeklemesini silmeden önce kendisine herhangi bir bildirim veya uyarı göndermediğini görünce bir hayli şaşırdı. Daha sonra Tanglebrook, Sürücü Desteği ile irtiibata geçtiğinde şirketin ödemesine rağmen kurtarma seçeneğinin olmadığını fark etti.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR