Tatil Bitmeden Mutlaka İzlemeniz Gereken 7 Yabancı Dizi Önerisi - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Tatil Bitmeden Mutlaka İzlemeniz Gereken 7 Yabancı Dizi Önerisi

Anasayfa
Sinema Tatil Bitmeden Mutlaka İzlemeniz Gereken 7 Yabancı Dizi Önerisi
13-reasons-why

Yaz tatilinin bitmesine bir aydan az bir süre kaldı. Bizde sizler için yaz tatili bitmeden, bu son bir ayda mutlaka izlemeniz gereken yedi yabancı diziyi listeledik.

1- Gotham

DC Comics’in ünlü kahramanı Batman’in şehri olarak bildiğimiz Gotham’ın, Batman’den öncesini anlatacak dizi; Polis Departmanı’nda çalışan James Gordon’ı merkezine alacak. Bruce’un Batman’e dönüşme yolculuğuna eşlik edecek Gordon, şehirdeki pek çok kötü adamla da mücadele edecek. Ayrıca Penguen, Kedi Kadın, Bilmececi ve Zehirli Sarmaşık gibi Batman evreninin birçok ünlü karakteri; gençlik halleriyle Gotham’da arz-ı endam edecek!

2- Jessica Jones

Marvel adlı çizgi roman şirketinin Netflix serilerinden biri olan Jessica Jones, kuşkusuz geçtiğimiz sene en çok konuşulan dizilerden biri.  Jessica, alkol sorunu ve karmaşık geçmişi ile yaşayan özel bir dedektiftir. Fakat Jessica’nın hayatı böyle anlatıldığı kadar sıradan değildir. İnsan üstü güçlere sahiptir ve cılız bedenine zıt bir kuvveti vardır. Onun en büyük korkusu, Killgrave adındaki kötü adamdır. Killgrave sözleri ile insanları hipnoz edebilen, tehlikeli biridir ve Jessica’ya karşı sapıkça bir takıntısı bulunmaktadır. Kısacası dizide, Jessica Jones’un hayatı ve Killgrave ile mücadelesine tanıklık edeceksiniz.

3- My Mad Fat Diary

Dizi 16 yaşında obezite hastası olan Rae Earl’ün günlüğüne yazdığı hem eğlenceli hem de hüzünlü maceralarını konu alıyor. Rae, hayatının en kötü olduğu dönemde, çocukluk arkadaşı sayesinde kendini yeni bir arkadaş grubunun içinde bulur. Dakikaların nasıl geçtini anlamayacağınız gençlik dizisinde, Rae ve arkadaşlarının hayatına dahil olacaksınız.

4- Shameless

Bir aile hayal edin; her bir ferdi bir başka pis işe bulaşmış olsun. Alkolik bir baba ve yaşları 2’den 20’ye uzanan 6 çocuk, terk edip giden bir anne..
Shameless bu karanlık tablodan sıkı bir dram yerine, trajikomik bir hikaye çıkarmayı başarıyor. En büyük kardeş Fiona’nın ayakta tutmaya çalıştığı ailesi, her geçen gün biraz daha uçuruma sürüklenirken, işler bir türlü düzelmek bilmiyor. Yalnız ufak bir not düşelim; dizide +18 sahneler bulunmakta.

5- Hannibal

Bir yamyam düşünün ama bu yamyam hem elit, hem kültürlü hemde soğukkanlı olsun. Yıllardır kitapları ve “Kuzuların Sessizliği” gibi ses getiren filmleri ile adından söz ettiren Hannibal Lecter karakteri; Hannibal dizisinde yeniden izleyiciler ile buluşuyor. Psikolog Hannibal Lecter, yüzüne takındığı “beyefendi” maskesinin altında aslında azılı bir suçludur. İnsanları öldüren seri bir katil ve kurbanlarının etlerini, özendirecek kadar büyük bir aşçılıkla pişiren- bir yamyamdır. Dedektif Will Graham ise, çözmeye çalıştığı suçların peşinde koşarken yolu Hannibal ile kesişir. Ve bu gizemli, karanlık hikaye de böyle başlar.

6- The Big Bang Theory

Birbirinden zeki ve takıntılı iki ev arkadaşının karşı apartman dairesine, güzel (ama aklı biraz yavaş çalışan) bir genç kız tanışırsa ne olur? The Big Bang Theory MIT doktorası yapan, asosyal iki araştırma görevlisinin, sıradan bir garson olan, sarışın güzel Sheldon ile komşuluk ilişkilerini anlatıyor.

7- 13 Reasons Why

Dizi lise çağındaki bir gencin, bir gün okuldan eve döndüğünde odasında bulduğu gizemli bir kutudan çıkan kaseti dinlemesi üzerine yaşananları anlatıyor. Clay, kasette iki hafta önce intihar eden hoşlandığı kızın sesini duyunca, kayda kulak kesilir. Hannah ise kayıtta, hayatına son verme kararını almasının 13 sebebini anlatıyordur.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 1 0 0 2 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR