fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Tanıtım Yazılarının Seo’ya Etkisi Büyük

Anasayfa
Seo Tanıtım Yazılarının Seo’ya Etkisi Büyük
samsunseo-min

Tanıtım yazısı ile sitenizi nasıl üst sıralara yükseltirsiniz, faydaları nelerdir, zararları var mıdır, ne tür sitelerden tanıtım yazıları almalıyız gibi bir çok sorunuza cevap olacak bir içerik hazırlamak istedik. Kısacası tanıtım yazıları nedir ne değildir bunun hakkında bildiğimiz kadar sizlere aktarım yapacağız.

Herkes büyük bir heves ve hırsla site kurma işine girer, alan adını alır hosting ayarlar ve sitesinin ilk adımlarını tamamlar. Daha sonra kendi isteği doğrultusunda WordPress, Joomla veya başka bir alt yapı ile sitesini kurmaya başlar.

seo-title-description-min

Herkes tek düşündüğü ben siteyi kurarım iyi trafik de gelir tamamdır, her şey ama öyle kolay olmuyor. Site kurduktan sonra iyi bir SEO çalışması yapmadığınız sürece siteniz hep bir noktada takılı kalır ve yükselmez. Peki tanıtım yazıları bu işin neresinde sitemize ne gibi faydalar sağlıyor.

Tanıtım yazısı: Siteniz hakkında oluşturduğunuz genel bir makaleyi yani sitenizin içeriği, konuları hakkında açıklamalı detaylara çok inmeden anlaşılır bir şekilde sitenize uygun anahtar kelimeler yerleştirerek oluşturduğunuz makalelerdir. Bu makale içerisinde bir ziyaretçi yazıyı okuduğu anda siteniz hakkında kaba taslak bilgi edinebilecek şekilde yazılması en uygun olanıdır. Tabi anahtar kelimelerde unutulmamalıdır. Siteniz hakkında hedef edindiğiniz ortalama 3 anahtar kelimeyi makale içerisinde link vererek oluşturmanız sitenizin yararına olacaktır.

Biraz bütçe ayırarak büyük bir siteye vereceğiniz tanıtım yazısı sitenize ciddi bir trafik kazandıracağından şüpheniz olmasın.

Tavsiyem basit sitelere çok tanıtım vermektense kaliteli 2 3 siteye tanıtım yazısı vermeniz daha kaliteli olacaktır.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

“Tanıtım Yazılarının Seo’ya Etkisi Büyük” üzerine 2 yorum

  1. Zeynep says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR