Survival Island Evolve Oyunu Hakkında - DC-Tekno
Kapat

Survival Island Evolve Oyunu Hakkında

Anasayfa
Mobil Survival Island Evolve Oyunu Hakkında

Survival Island Evolve Oyunu Hakkında Her şey

Survival İsland oyunu hakkında size oldukça detaylı bir bilgi vereceğim bu yazımızda arkadaşlar, Survival İsland oyununda okyanus’da şiddetli hava koşulları nedeni ile kayığınız ile birlikte alabora oldunuz ve dalgalar sizi ve teknenizi balta girmemiş bir adaya vurdu. kıyıda kendinize geliyorsunuz ve teknenizin yakınlarını kontrol edin orada bir sandık var kayığınızda ki sizin erzaklarınız ve malzemeleriniz burada hayatta kalmak için onlara ve doğadaki malzemelere ihtiyacınız olacak, hm tabi bu arada dikkatli olun her yerde farklı hayvanlar var onlara görünmeyin görünürseniz de oradan oldukça hızlı bir şekilde kaçın, aksi takdirde buradaki canlılar sizi öldürürler  kısa süreliğine onlardan kaçarak saklanarak kurtulacaksınız ama belli bir süre sonra kendi savunmalarınız ile onlar sizlerden kaçacak.

Adanın içerilerine doğru girdikçe daha farklı kaynaklar göreceksiniz kayalıklar, muz – avokado – elma vb. meyve ağaçları göreceksiniz, tatlı su kaynakları ve bir çok kaynak sizi adanın içlerinde siz bekliyor. Öncelikle kısa bir gezinti yaptıktan sonra ekranınızda sağ taraftaki sandığa basarak envantere girin ve ilk başta envanterinizde oldukça az malzeme var bu malzemeleri doğadan topluyacaksınız ancak doğadan bu detaylı mazlemeleri en azında bir kısmını daha kolay kazana bilmek için Kazma ve keser üretin bunu da envanter butonunun altında bulunan kısımdan yapıyoruz yani “crafting” kazmanız ile taş çıkarın ve keser ile de ağaçları kesin ve odun elde edin bunlar size barınma vb. ihtiyaçlarınıza ciddi derecede yardım edecektir. Üretebileceğiniz malzemelerin tamamı crafting de görünüyor çok iyi olmasa da da idare edebilecek bir yaşam sağlaya bilirsiniz, öncelikle barınacak bir yer, kıyafet, savunma malzemeleri, ateş ve en önemlisi yiyecek oyunu anlatarak bitiremeyeceğim arkadaşlar ondan dolayı hem keyfide kaçmasın oldukça kaliteli grafiklere sahip gerçek bir yaşamda kalma oyunudur. Multiplayer oynama şansınızda vardır arkadaşlarınız ile birlikte yaşamaya çalışarak çok eğlenceli vakitler geçire bilirsiniz şimdiden iyi eğlenceler dilerim arkadaşlar..

bu oyun hakkında daha detaylı bilgi veremedim ancak soracaklarınız olursa her konuda yardımcı olmaya çalışacağım arkadaşlar..

Gerçek Bir Survival Oyunumu Arıyorsanız Buldunuz Survival Island: Evolve’e tıklayın ve hemen indirin..

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR