Steam'den 40.000 Kişiye Ban! - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Steam’den 40.000 Kişiye Ban!

Anasayfa
Oyun Steam’den 40.000 Kişiye Ban!
valve

Ban konusunda üstüne tanınmayan Valve yeni bir rekora imza attı. Steam üzerinden 40.000’den fazla hileciyi banladı.

O meşhur Steam yaz indirimleri 5 temmuz tarihinde sona erdi. Haliyle oyuncuların cebinde gram para kalmadı. Bu indirim sürecinde 16 tl civarına düşen CS:GO gibi oyunlar da fazlaca satıldı. Her indirim döneminde olduğu gibi stoklama sistemiyle satın alınan CS:GO, bu sayede hile açan kullanıcıların rahat rahat hareket etmesini sağlıyordu. Farklı hesaplar açarak oyunları biriktiren oyuncular, daha doğrusu hileciler, bir hesap banlansa bile diğer hesaptan devam edebiliyordu.

Valve galiba bu şahıslara acıdı ki yaz indirimleri sırasında hile yapan kullanıcıları engellemedi. Fakat indirim biter bitmez hepsini banladı.

İndirimlerin bitmesinden bir gün sonra Valve Anti-Cheat sistemini aktif eden Valve, tek bir günde 40.411 oyuncuya Vac-Ban atarak yeni bir rekor kırdı.

40.000’den fazla hesaba VAC yasağı koyan Valve, oyunlarda kaliteyi bozanlara hile sistemlerinin yanlış bir şey olduğunu bir kez daha kanıtladı.

Normal bir günde 3.000 ila 4.000 VAC yasağı veren Valve, bu hamleleri ile hileleri ortadan kaldırmaya çalışıyor. Aslında yaptıkları çok hoş bir şey. En azından hilesiz oyuncuların emeklerine haksızlık olmayacak.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

“Steam’den 40.000 Kişiye Ban!” üzerine 3 yorum

  1. Sefa Boyraz says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR