Spotify mi? Apple Music mi? Ayrıntılı Anlatım - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Spotify mi? Apple Music mi? Ayrıntılı Anlatım

Anasayfa
Karşılaştırma Spotify mi? Apple Music mi? Ayrıntılı Anlatım
apple-music-vs-spotify-min

Son dönemlerde oldukça popüler olan dijital müzik platformları gün geçtikçe kapasitesini ve kalitesini geliştiriyor. Bu yeni dönemde Apple Music Türkiye’de aktif şekilde kullanımda. iPhone kullanıcıları Spotify mi yoksa Apple Music mi kullanacağı konusunda tereddüde düşüyorlar.

Her iki uygulamanın da kendine has avantajları ve dezavantajları bulunmaktadır. Maddi açıdan düşünüldüğünde ise her iki dijital müzik platformu da aynı ücretle hizmet veriyor. Apple Music deneme süresini üç ay olarak belirlemiştir. Spotify için ise bu süre bir aydır. Diğer bir açıdan değerlendirmek gerekirse her iki platformda 30 milyonu aşkın şarkı bulunmaktadır. Kullanım kolaylığı bakımından ise Spotify daha net bir uygulamadır.

iPhone tarafından üçüncü parti uygulama olarak değerlendirilen Spotify bağlanma süresi bakımından daha uzun zaman alıyor. Batarya ve bellek kullanımı açısından Apple Music daha verimli olarak karşımıza çıkmaktadır.
Karşılaştırma yapıldığında kilit farklılıklar göze çarpmasa da kağıt üzerinde değişiklikler meydana gelebilmektedir. Ancak Apple Music’in daha yeni ve geliştirilmeye açık olduğu açıkça ortada.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR