Sonunda iPhone 8 Sızdırıldı - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Sonunda iPhone 8 Sızdırıldı

Anasayfa
Mobil Sonunda iPhone 8 Sızdırıldı
iphone-8-3

Neredeyse bir aydır kendisi hakkında konuşturan ama en ufak bir sızıntı bile vermeyen iPhone 8, tamamen ortaya çıktı.

Gelen sızıntılara göre Apple, bu yıl ilk kez bir geleneği bozarak sadece S modelini tanıtmak yerine bir yıl zamanı atlayarak iPhone 8 modelini de iPhone 7S ile birlikte duyuracak.

Aslına bakmak gerekirse bir süredir ortaya çıkan sızıntılarla birlikte iPhone 8 modelinin nasıl bir tasarıma sahip olacağını hakkında ufak tefek bilgilerimiz vardı ancak telefonla ilgili net bir sızıntı paylaşılmamıştı. Şimdi ise bugüne kadar paylaştığı her sızıntı hemen hemen doğru çıkan, sızıntı dünyasının kralı @OnLeaks iPhone 8 modeline ait olduğunu öne sürdüğü görüntüleri paylaştı. OnLeaks’ın daha önceki sızıntılarını da göz önüne alırsak, iPhone 8 tam anlamıyla böyle olacak diyebiliriz. Sözü fazla uzatmadan sizleri iPhone 8 ile karşı karşıya bırakıyoruz.

Karşınızda iPhone 8:

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

1 0 0 0 0 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR