Kapat

Snapchat’e Ferahlatan ‘Özel Hikayeler’ Güncellemesi Geldi!

Anasayfa
Teknoloji Snapchat’e Ferahlatan ‘Özel Hikayeler’ Güncellemesi Geldi!
snapchat-e-ozel-hikayeler-bölümü-geldi

Android ve iOS sürümleri için oldukça kullanışlı bir güncelleme yayımlayan Snapchat ekibi, Facebook, Whatsapp ve hatta İnstagram’ın bu kez kolayca taklit edemeyeceği bir özellik getirdi.

Snapchat, son aylarda farklı bir şeyler yapmak yerine kendisinin izinden gölgesine basa basa ilerleyen Facebook, İnstagram ve Whatsapp’dan bir türlü kurtulamadı. Sarı takımın getirdiği her özelliği neredeyse birebir kopyalayıp bütün platformlarına getiren diğer grup, hiçbir şekilde pes etmiyor. Edecek gibi değilde!

snapchat-e-ozel-hikayeler-guncellemesi-geldi

Gelen yeni güncelleme ile kullanıcıların “Özel Hikayeler” oluşturmalarına ve sadece seçtikleri arkadaşlarıyla paylaşmalarına izin veriliyor. Yeni bir Hikaye başlatmak için “Hikaye Yarat” simgesine dokunmanız, hikayeyi yayımlarken dilediğiniz seçeneği seçerek paylaşmanız gerekiyor. Bir başka değişle özellik, belirlediğiniz bir arkadaş grubu içerisinde o gruba özel hikayeler oluşturmanıza izin veriyor. 

Bu özel hikaye gruplarınızdaki paylaşımlarınız da diğer paylaşımlarınız gibi 24 saat içerisinde yok olacak, unutmayın. Google Play Store’daki Snapchat uygulama sayfasına giderek güncellemeyi kontrol edebilirsiniz.

Mutlu Snapler! 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SPONSOR
SPONSOR