fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Sizi İnstagram’da Fenomen Yapacak 3 Şey!

Anasayfa
Nasıl Yapılır Sizi İnstagram’da Fenomen Yapacak 3 Şey!
instagram-fenomeni-selena-gomez

Vazgeçilmez bir ağ olan İnstagram, gün geçtikçe daha popüler bir platform oluyor. Hal böyle olunca İnstagram fenomenleri de daha değerli oluyorlar. Peki İnstagram fenomeni olmak için neler yapmalısınız? Nasıl İnstagram fenomeni olunur?

İnstagram kendi fenomenlerini çoktan yarattı. Ancak bu fenomenler, belki de tüm sosyal medyanın en ünlü fenomenleri konumundalar. Siz de İnstagram fenomeni olmak istiyorsanız, aslında yapmanız gerekenler çok basit;

1) Özgün Olun! Herşey Size Ait Olsun!

Aslında bütün platformlarda her yol bu maddeden geçer. Özgün olmak! Sayacağımız diğer taktikler sizi İnstagram’da yukarılara taşıyacaktır, yalnız bir şartla! Profilinizi tepeden tırnağa tasarlarken kendiniz olmalısınız. Başka bir deyişle yapmacıklıktan kaçının ve attığınız her adım sizin bir parçanız olsun. Gönderileriniz kişiliğinizi ve duruşunuzu yansıtmalı.

instagram-fenomeni-olmak-için

2) Topluluk Oluşturun

Hashtag’ler ile nelerin trend olduğunu görün ve bu hashtagleri kendi fotoğraflarınızda kullanın. Doğru hashtag’i kullanmak kazandırır! Örneğin; “#teknoloji” hastag’i ile birlikte “#teknolojihayat”, ““#teknolojizirvesi” gibileri de olacaktır. Bunları gözden kaçırmayın. Diğer kişileri mutlaka takip edin ve yorum yazın.

instagram-fenomeni-olmak-için-topluluk-oluşturun

3) İnstagram’ınızı Geliştirin

Akılda kalıcı ve basitçe hatırlanabilen bir İnstagram ismi seçin. Paylaşacağınız içerikleri düşünün. Seçeceğiniz isim içeriklerle ilgili olmalı veya onları çağrıştırmalı. İsimde özel karakter kullanmaktan çekinmeyin. Artistik bir profil fotoğrafı kullanın. Bir tema seçin ve içeriklerinizi ona göre planlayın. Kendinize şu soruları sorabilirsiniz:
Moda, kıyafet gibi konulara mı odaklanacağım?
Teknolojik cihazlar veya teknoloji temalı içerikler mi üreteceğim?

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

2 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR