Six Guns Oyun Hakkında, İnceleme - DC-Tekno
Kapat

Six Guns Oyun Hakkında, İnceleme

Anasayfa
Mobil Six Guns Oyun Hakkında, İnceleme

Six Guns Oyun Hakkında, İnceleme

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere eğlenceli ve bir o kadar da aksiyon dolu olan Six Guns’ı tanıtacağım. Başta bilmeniz gerekenler gerçekten kendisini kanıtlamış ve bir o kadar da sevilen bir oyun özellikle multiplayer özelliği olması da ayrı bir hava katıyor. Artık başlayalım isterseniz öncelikle oyun google play’de mevcut ve istediğiniz zaman indirebilirsiniz. Ardından oyunun içeriğine gelecek olursak size grafiklerinden bahsedeyim. Gerçekten muazzam bir grafik özelliği var ve bu da oyuna artı katıyor, yani iyi düşünülmüş. Devam edecek olursak oyunun hikaye bölümü, görevleri  filan gerçekten çok güzel yapılmış. Oyuna tek karakter ile başlıyorsunuz ve size verilen görevleri yerine getiriyorsunuz. Görevler oldukça yapılabilir düzeyde sizi çok zorlayacağını sanmıyorum. Daha sonra oyunda birde atınız var ve istediğiniz zaman tek tuşla yanınıza çağırabiliyorsunuz. Daha sonra istediğiniz yere rahatça gidebiliyorsunuz. Diyelim ki tek olmuyor dediniz hemen başta da bahsettiğim gibi multiplayer özelliğine girip çok oyunculu da oynayabilirsiniz. Oyun farklı farklı kasabalarda geçiyor ve gerçekten zevkli eminim sıkılmayacaksınız.

six guns

Oyunda birde dükkan mevcut ister oyun içi kazandığınız parayla isterseniz de gerçek hayatta kullandığınız parayla alışveriş yapabilirsiniz. Dediğim gibi hala Six Guns’a başlamadıysanız hiç düşünmeden indirin ve başlayın. Oyun hakkında size biraz daha bilgi vermek istiyorum. Oyuna başladığınız anda size belirli miktarda para ve ödül veriliyor daha sonra görevlere başlıyorsunuz ve aksiyon dolu maceranızı devam ettiriyorsunuz. Oyunda geçerli olan ekipmanınız silah hatta silahlar sürekli onlarla haşır neşirsiniz. Ayrıca oyunda seviye atlama modu var gerekli görevleri yerine getirdiğiniz de tecrübe puanı alıp seviye atlayabiliyorsunuz. Six Guns çok iddialı geliyor arkadaşlar, Türkiye’de de birçok oyuncusu bulunan Six Guns’ da sizde yerinizi alın oyun hem pvp hemde mmorg tarzda yani bu da sizin için ayrı bir özellik. Kısa bir bilgi daha vermek gerekirse oyun eski dönemlerde geçiyor şey gibi düşünebilirsiniz Texas katliamı J. Eminim sizide sürükleyip götürecek bir oyun tavsiyeme güvenin ve hemen başlayın. Hadi kendinize iyi bakın arkadaşlar herkese iyi günler…

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR