Sinema Tarihinin En İlgi Çekici ve En Seksi 5 Kadın Karakteri - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Sinema Tarihinin En İlgi Çekici ve En Seksi 5 Kadın Karakteri

Anasayfa
Sinema Sinema Tarihinin En İlgi Çekici ve En Seksi 5 Kadın Karakteri
Angelina-Jolie-HD-wallpapers-2-1

İşte bu bayanlar şüphesiz hepimizin bildiği seksi kadın karakterler.

Bu kadınlar ölüm meleği olsa ”ölüm gelecekse bunlardan gelsin” dedirtecek kadınlar.

1. Lara Croft – Tomb Raider

lara-croft-tomb-raider_780x439-49sgrynyhp

Lara Croft(Angelina Jolie), aristokrat bir İngiliz ailesinin seçkin okullarda eğitim görmüş kızı. Ama rahat bir hayat yerine macerayı seçmiş. Dünyanın her yerindeki en tehlikeli ve esrarlı mekanları ziyaret edip, kayıp hazineler ve uygarlıkları keşfediyor.Sayısız lisanı ana dili gibi konuşabilen genç ve güzel kadın dövüş sanatlarında da usta ve macera için yanıp tutuşuyor.

2. Catherine Tramell – Basic Instinct

catherine-tramell-basic-instinct_780x538-stxei6aanr

Catherine Tramell meşhur bir yazardır ve cinayet şekli kendi kitaplarından birinde anlattığı bir hikayeyle birebir aynıdır. Polis 2 olasılık üzerinde yoğunlaşır. Katil ya yazarın kendisidir ya da onun romanlarını yakından takip eden bir okuyucusu. Nick’in eski sevgilisi olan Beth, şüpheleri Catherine üzerine yoğunlaştırmaya çalışırken, bir anda şüphe oklarını kendi üzerinde bulur. Catherine sandığından çok daha zeki bir kadındır.

3. Alice Harford – Eyes Wide Shut

alice-harford-eyes-wide-shut_780x439-2botrfrfe0

Stanley Kubrickin tartışmalar yaratan filmi, Tom Cruise ve Nicole Kidman gibi oyuncuların kariyerleri için de önemli bir adım. Evli bir çiftin psiko-seksüel meceralarını; kabuslarla dolu bir hayal alemini ve filmin sonunda aralanacak yüksek gerilimli bir esrar perdesini. Doktor William Harford (Tom Cruise), eşinin o güne dek gizlediği cinsel arzularını öğrenince, hayatında şüphe, korku ve cinsel keşiflerle dolu yeni bir sayfa açılır… Kubrick, oyuncuların her hareketini takip ettiği usta çekimler, kullandığı zengin renkler ve çarpıcı görüntülerle, herkesin gözünü sonuna dek açıyor.

4. Catwoman – Batman Returns

catwoman-batman-returns_780x585-6843ll8wvv

ilk filmde karanlığın dozunu arttıran Burton başından sonuna kadar kötücül ve gerilim dolu bir film çıkardı ortaya bu kez batmanın karşısında kedi kadın penguen var…

5. Elle Driver – Kill Bille

elle-driver-kill-bill_780x585-9rqxlicdyr

Gelin (The Bride) takma adıyla bilinen kiralık katil, düğünü sırasında saldırıya uğrar. Kilisedeki herkes öldürülür. O da karnındaki bebeğini düşürür ama hayatta kalmayı başarır. 5 yıl boyunca komada kalan Gelin, bir mucize eseri hayata geri döner. Artık tek amacı vardır: Ona pusu kuran eski patronu Bill ve adamlarını teker teker öldürmek. Bill’i en son öldürecektir. Gelin intikamını almak için yola koyulur. Kendisine bir ölüm meleği rolü biçilmiştir.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

1 0 0 0 0 0

“Sinema Tarihinin En İlgi Çekici ve En Seksi 5 Kadın Karakteri” üzerine 2 yorum

  1. Deniz Işın Coşkuner says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR