fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Silah emojisi kullandığınız için hapse girebilirsiniz

Anasayfa
Sosyal Medya Silah emojisi kullandığınız için hapse girebilirsiniz

Sosyal Medya‘da konuşmaları ve paylaşımları daha da eğlenceli ve açıklayıcı anlama getirmek için bolca emoji kullanır olduk.

Ama artık dikkat edin, sizde o gencin yerinde olabilirdiniz.  Fransa’da yaşayan genç erkek kız arkadaşına bir şeyleri ifade etmek için silah emojisi gönderince sevgilisi de bunu bir tehdit olarak algıladığı için mahkemeye başvurmuş.

Kızın yaşı henüz 18 yaşından küçük olduğu  için 2 kat daha da haklı hale gelen davacı kız emojiyi aldıktan sonra psikolojisinin bozulduğunu ve dışarıya bile çıkarken korktuğunu belirtti.  Genç ise yaptığının bedelini 1.000$ ve 3 ay hapis cezası ile ödeyecek.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR