fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Shameless Dizisi Türkiye Uyarlaması “Utanmazlar” Hakkında Yeni Bilgiler!

Anasayfa
Sinema Shameless Dizisi Türkiye Uyarlaması “Utanmazlar” Hakkında Yeni Bilgiler!
utanmazlar-dizisi

Showtime kanalının reyting rekorları kıran ve bütün dünyada büyük bir yankı uyandıran Shameless, bilindiği gibi uyarlama olarak ülkemizde yayın yapacak. Bildiğiniz üzere Utanmazlar olarak adlandırılacak dizi için çalışmalar aylar önce başlamıştı. Unutmadan söyleyelim dizide oldukça şiddet, küfür, erotizm, alkol ve uyuşturucu, bolca bel altı espiriler mevcut. Kısaca dizi bizim televizyon tarihimize uygun bir dizi olmayabilir. Şimdiden çocukların yanında izlemenizi tavsiye etmeyiz.

Herkesin en çok merak ettiği şey bu sahnelerin ülkemizdeki uyarlamada nasıl ekranlara yansıyacağıydı. Bu sorular hala merak ediliyor ancak dizi ile alakalı farklı bilgiler ortaya çıktı. Çekimleri Temmuz ayında başlayacak dizi Eylül ayında FOX TV ekranlarında yayınlanacak. Bu açıklamanın ardından bir açıklama da yapım şirketten geldi. Yapılan açıklamada dizinin başrollerinden ikisinin netlik kazandığı söylendi.

Yapım şirketinden gelen bilgilere göre Utanmazlar dizisinde netlik kazanan oyuncular Hazal Kaya ve Burak Deniz oldu. Shameless dizisindeki Fiona karakterini Hazal Kaya’nın canlandırması muhtemel. Ancak bu şu anlık sadece söylenti. Yani Hazal Kaya ve Burak Deniz‘in şu anda hangi karakterleri canlandıracakları belli değil.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

3 1 1 1 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR