Seo İçin Bir Makaledeki Etiketler Nasıl Olmalı? - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Seo İçin Bir Makaledeki Etiketler Nasıl Olmalı?

Anasayfa
Seo Seo İçin Bir Makaledeki Etiketler Nasıl Olmalı?
wordpresstag

Makaleleriniz için hit getirecek ve seo uyumlu etiketler yani tags leri nasıl buluruz ve ekleriz diyorsanız bu makale tam size göre.

Genelde Google da arama yaparken Google yanlış yazdığınız kelimeleri bazen bunu mu demek istediniz diye düzeltip aramayı düzgün yapmanızı sağlıyor bu gerçekten mükemmel bir sistem. Çünkü yanlış yazdığınız zaman karşınıza çıkan şeyler Google tarafından düzeltilerek doğru ve isabetli içeriğe hemen ulaşabiliyorsunuz.

İşte bunun yanında siz Google da arama yaptığınızda sayfanın en altında Google de yazdığınız kelimelerle ilgili en çok arama yapılan kelimeler bazen listelenir.

Örnek veriyorum Google açın ve arama kısmına WordPress Güvenlik Eklentileri diye aratın. Google size bu konu ile ilgili içerikler çıkarır ancak aradığınız kelimelere yakın kelimeleri de en altta size sunar.

Sizde yazdığınız makalenizin Google da ne yazarak size ulaşmasını istiyorsanız onları etiket diye ekleyebilirsiniz.

Hemen bir Örnek vereyim: Ben WordPress Güvenlik Eklentileri diye makale yazdım dimi Google da ziyaretçi sizce tahminen ne yazar. Hemen ziyaretçinin aratacağı kelimelere 3 örnek vereyim.

  1. wordpress güvenlik önlemleri
  2. wordpress security
  3. wordpress sitemi nasıl korurum

Google burda bize diyor ki senin aradığın kelimelere yakın bu konuda en çok bu kelimelerde arandı. Bizde wordpress güvenlik eklentileri etiketimizin yanına hemen wordpress güvenlik önlemleri, wordpress security, wordpress sitemi nasıl korurum gibi makalemize en uygun kelimeleri etiket alanınıza yapıştırıyoruz. Eminim ki bu etiketleri de yapıştırmamız Seo açısından fayda sağlayacaktır.

Yukarıdaki yöntem hoşunuza gitmediyse ki ben hep onu tavsiye ederim. Aşağıdaki yöntemle de içerikleriniz için etiketler elde edebilirsiniz.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

2 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR