Save to Google Drive, İnternetiniz Yok Diye Üzülmeyin! - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Save to Google Drive, İnternetiniz Yok Diye Üzülmeyin!

Anasayfa
İnternet Save to Google Drive, İnternetiniz Yok Diye Üzülmeyin!

İnterneti Olmayanlara Çevrimdışı Çözüm

Diyelim ki bulunduğunuz ortamda internetiniz yok , yada paketiniz bitmek üzere ve acilen okumanız gereken bir internet sayfası var. İşte tam bu noktada Google yine devreye giriyor. Yeni özellikler ekleyerek geliştirmiş olduğu ve “Save to Google” adını verdiği Chrome eklentisiyle yardımınıza koşuyor.

save to google drive hakkında

Teknolojinin devlerinden Google, kullanıcıların istedikleri websayfalarını daha sonra okumak için kaydetmelerine olanak tanıyan Pocket benzeri uygulamalara iddialı bir alternatif sunuyor. “Save to Google” olarak adlandırılan bu Chrome eklentisi daha önceleri kullanıcılara çevrimiçi ortamdaki görselleri saklamalarını sağlayan bir özellik halinde sunuluyordu.

save to google drive kullanımı

Yakın zamanda firmanın getirdiği yeni bir özellikle “Save to Google”eklentisi daha gelişmiş becerilere sahip gözüküyor.  Yeni haliyle Web sayfalarını merkezi bir konuma kaydetmeyi sağlayan eklenti  ayrıca kaydedilen her bir sayfayı daha sonra bulmayı kolaylaştıracak biçimde etiketleme olanağı da sunuyor.

save to google drive

“Save to Google” eklenti özelliğini kullanmak için ,öncelikle eklentiyi tarayıcıda aktif hale getirmelisiniz.

save to google drive nedir

 

Daha sonra eklentinin Chrome tarayıcıya eklediği, arama çubuğunun yanındaki yıldız ikonuna tıklamanız, onu etiketlemeniz ve ardından google.com/save adresini ziyaret etmeniz yeterli.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR