Sanal Gerçeklik Dizisi: Defrost - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Sanal Gerçeklik Dizisi: Defrost

Anasayfa
İnternet Sanal Gerçeklik Dizisi: Defrost

Son günlerde piyasaya sürülen Sanal Gerçeklik Gözlüğü teknoloji ile beraber gelişmeye devam ediyor. İlk olarak video sonrasında ise oyunlara konuk olmuştu.

Şimdi ise Dizi serilerine konuk oluyor. Kısa süre sonra hem film hem de dizileri Sanal Gerçeklik Gözlüğü ile izliyor olacağız gibi.

Defrost hakkında biraz bilgi verelim 2045 yılında geçen dizi 30 yıl boyunca dondurulan felçli bir hastanın uyandırılarak tekrar tedavi edilmesinden bahsediyor.

Asıl önemli olan kısım bu dizinin baş rolü sizsiniz. Oturduğunuz tekerlekli sandalye üzerinden olan bitine kendiniz yaşıyorsunuz gibi. Bunu da Sanal Gerçeklik Gözlüğüne borçlusunuz.

Sadece 12 bölümden oluşacağı söylenen dizinin şimdiden 2 bölümü hazırlandı. Neden bu kadar kısa olduğunu hakkında biraz bilgi sahibiyiz. Söylenenlere göre ilginç bir deneyim yaşamak isteyenler için çekildiği söyleniyor.

Biri sizi tekerlekli sandalyeden aniden hareket ettirince otomatik olarak bedeniniz buna tepki veriyor.

Bir çok sahnede olduğu gibi karakterlerin çoğu gözünüzün içine baktığı için başrol de ki karakteri sahipleniyorsunuz. Ve ona bir şey olunca üzülmeye başlayabilirsiniz.

Tabi bu güzel dizinin henüz ne zaman çıkacağı belli değil. Ama büyük ihtimal ile kısa süre sonrasında piyasaya sürülür. Dizinin kısa fragmanını ise aşağıdan izleyebilirsiniz.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR