Home / Mobil / Samsung kullanıcıları da Apple kullanıcıları kadar sadık

Samsung kullanıcıları da Apple kullanıcıları kadar sadık

Samsung kullanıcıları da Apple kullanıcıları kadar sadık !

Samsung’un geçtiğimiz ayda gerçekleşen büyük hüsranı Glaxy Note 7’yi hepimiz gayet iyi biliyoruz. Glaxy Note 7’nin büyük patlama haberleri her yeri sardı sarmaladı ve geri iadesinin ardından Samsung kullanıcı kitlesinin ve büyük samsung hayranlarının güveninin sarsılma konusu oldukça merak ediliyordu.
Bu nedenden dolayı büyük bir araştırma yapıldı. Reuters’in haberine göre, 26 Ekim ile 9 Kasım tarihleri arasında yapılan bir ankette Apple kullanıcıları gibi Samsung kullanıcılarının da markaya sadık olduğu görüldü. Note 7 patlamasından ve geri çağrılma olayından bilgisi olanlar %27’si yeni bir cihaz alacağı zaman ilgilenecekleri cihazın yani markanın yine Samsung olacağını bildirdiler. Tabi ki Note 7 sıkıntısından haberdar olmayanlar dan ise %25’i yeni bir cihaz alacakları zaman ilk tercihlerinin Samsung olacağını belirttiler.

samsung-kullanicilari

Galaxy Note 7 Patlamasından Sonra beklenen aslında kesinlikle kim senin aklından bile geçmezdi çünkü büyük bir hüsran yaşandı ama her şey çok farklı görünüyor sizlerinde gördüğünüz gibi..

Galaxy Note 7 Smasung kullanıcılarını Etkilemedi !

Diğer bir yandan ankete katılan ve şu anda Samsung kullanıcılarının %91’inin bir sonraki telefon tercihinin de Samsung tercih edeceği söylendi. %92’si ise Samsungun çıkaracağı yeni telefonu beklediği ve alacağı bildirildi.

GALAXY NOTE 7 SMASUNG KULLANICILARINI HİÇ ETKİLEMEDİ Mİ ?

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

About Ercan Asilzade

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

Check Also

iOS 12.1 güncellemesi sorunları giderdi

Apple’ın dün yayınladığı iOS 12.1 güncellemesi ile birlikte cihazlarda kamera ve bataryada problemler yaşayan kişiler, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.