Kapat

Samsung İnternet Tarayıcısı Google Play’de

Anasayfa
Teknoloji Samsung İnternet Tarayıcısı Google Play’de
samsung-internet-beta

Samsung son birkaç aydır kendisine özgü yazılımları, Android uygulama olarak sunmaya başlamıştı. Samsung, uygulama serisine bir yenisini daha ekledi. Dünyaca ünlü marka Samsung, kendisine özgü İnternet Tarayıcı uygulamasını Google Play Store üzerinden yayınladı.

Telefon dediniz mi mutlaka akla gelen marka Samsung, her yıl olduğu gibi bu senede en kullanışlı akıllı telefonları piyasaya sürmeye başladı.

Android işletim sistemi kullanmasından ziyade kendi yazılımlarını ön plana çıkaran Samsung, bu senede geleneği bozmamış gibi görünüyor. Üstelik bu yıl sadece Samsung marka telefonlar için değil, Android telefonlar için de kendi uygulamalarını sunmaya başladı. Bu uygulamalardan en dikkat çekeni ise Samsung İnternet Tarayıcısı oldu.

samsung-internet-tarayıcısı

Samsung İnternet Tarayıcısının Android sürümü için belli başlı sınırlamalar ve belli başlı dikkat çekilecek noktalar olduğunu da hatırlatalım. Özellikle yeni uygulamanın sınırlı bir şekilde yayınlandığını söylemek gerekiyor. Tarayıcı şimdilik sadece Google Android cihazlar için kullanılıyor. Peki biz kullanamayacak mıyız? İşletim sistemi Android olsa bile şu anlık tarayıcıyı kullanmanız mümkün değil.

Samsung İnternet Tarayıcısı, Google’ın açık kaynaklı tarayıcı projesi olan Chromium’u temel alıyor. Bununla birlikte, Samsung’un uygulaması temel olarak biraz daha farklı bir internet deneyimi sunuyor. Hızlı menüleri ve pratik arayüz kontrolü Chrome’da bulamayacağınız birkaç güzelliği sunuyor.

Uygulamayı yükleyip deneyenleriniz varsa, aşağıdaki yorumlar kısmından bizlere deneyimlerini aktarabilirler.

Ayrıca bizleri sosyal medyadan takip etmeyi unutmayın!

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SPONSOR
SPONSOR