Samsung Güvenlik Güncellemesini 3 Modele Vermeyecek! - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Samsung Güvenlik Güncellemesini 3 Modele Vermeyecek!

Anasayfa
Yazılım Samsung Güvenlik Güncellemesini 3 Modele Vermeyecek!

Akıllı telefon devi Samsung, yayınladığı liste ile birlikte bundan sonraki aylar için 3 modele güvenlik güncellemesi verilmeyecek olduğunu açıkladı. Akıllı telefon denilince akla ilk gelen şirketler arasında ilk sırada yer almayı başaran ve Apple’a oranla çok daha fazla kullanıcıya hitap eden şirket, güvenlik güncellemesi listesine 2 cihazı da dahil etmeyi unutmadı.

Aylık ve 3 aylık olarak Android Samsung telefon ve tabletlere gönderilen güvenlik güncellemeleri kullanıcıların cihazlarında olan güvenlik sorunlarının düzeltilmesini sağlıyor. Olası siber saldırılar ve sistem üzerinde bulunan açıkları tek tek gidermeyi başaran Samsung mühendisleri, bu güncellemeler üzerinde çalışmalarını tamamladıktan sonra güncellemeleri son kullanıcı ile buluşturuyorlar.

Galaxy A3 (2016), Galaxy J1 (2016) ve Galaxy J3 (2016 Çıkarıldı

Yapılan güncellemeye göre Galaxy A3 (2016), Galaxy J1 (2016) ve Galaxy J3 (2016 modellerine bundan sonra güvenlik güncellemesi verilmeyecek. Listeye eklenen Galaxy A8 Plus (2018) modeli için 3 ayda bir olacak şekilde güvenlik güncellemesi verilecek. Galaxy A8 (2018) modeline ise aylık olarak güvenlik güncellemesi verilecek olduğu açıklandı. Kullanıcıların bu güncellemeler ile birlikte cihazlarında saldırılara karşı güvende kalmalarını sağlamak isteyen Samsung, güncellemeleri her cihaza farklı olarak vermeyi tercih ediyor.

Henüz 26 yaşındayım. 10 yılı aşkın süredir teknoloji üzerine yoğun ilgi duyuyorum ve Adnan Menderes Üniversitesi gazetecilik bölümü mezunuyum.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR
x