Kapat

Samsung Galaxy S9 Beklenen İlgiyi Göremedi

Anasayfa
Mobil Samsung Galaxy S9 Beklenen İlgiyi Göremedi

Samsung Galaxy S9 modeli ile ilgili olarak ortaya çıkan son detaylar cihazın beklenen ilgiyi göremediğini gösterdi. Akıllı telefon dünyasının beğenilen markalarından olan Samsung, yeni cihazın satış rakamları konusunda henüz daha satış rakamlarına tam olarak erişemiyor. Şirket aktif olarak ön sipariş sürecine takılan Samsung Galaxy S9 modellerinden dolayı Galaxy S8+ modellerini %30 oranında daha fazla satıyor.

Galaxy S9 modellerinde yaşanan ön sipariş süreci sorunundan dolayı cihazı almak isteyen kullanıcıların dahi cihazı alamadıkları ve hala daha birçok ülkede cihazın satışa sunulmadığı bilinen bir gerçek.

Ne Zaman Satışa Sunulacak Bilinmiyor

Türkiye’de Samsung tarafından hala daha satışa sunulmayan ancak aracı satıcılar tarafından satışa sunulan Galaxy S9 modellerinin Galaxy S8+ modellerine oranla %30 oranında daha az satmasını nedeni ise bu şekilde ifade ediliyor. Samsung tarafından üretim bandı hızının neden dolayı arttırılmadığı merak konusu olurken, şirketin yeni dönemde daha hızlı üretim için aracılar ile görüşmesi bekleniyor. Zira cihazın satış oranlarının düşmesi beklenmedik ve zararlara sebep olan bir durum.

Henüz 26 yaşındayım. 10 yılı aşkın süredir teknoloji üzerine yoğun ilgi duyuyorum ve Adnan Menderes Üniversitesi gazetecilik bölümü mezunuyum.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR