fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Samsung Galaxy S8 ve LG G6’nın Satış Tarihi Belli Oldu!

Anasayfa
Mobil Samsung Galaxy S8 ve LG G6’nın Satış Tarihi Belli Oldu!
galaxy-s8-vs-lg-g6

29 Mart 2017’de New York’ta tanıtılacak olan Samsung Galaxy S8’in satış tarihi de ortaya çıktı!

Mobil Dünya Kongresi’ni pas geçerek 29 Mart 2017’de New York’ta özel bir lansman ile tanıtılacak olan Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8+’ın satış tarihi de açığa çıktı. Genellikle tanıtım sonrasında kısa sürede raflardaki yerlerini alan Samsung cihazları bu sefer bir ay gibi bir süre daha beklemek zorunda kalınacak.

Ortaya çıkan detaylara göre 21 Nisan 2017’de satışa çıkacak olan Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modellerinin yanı sıra LG G6 ile MWC 2017’deki lansmanı ardından 10 Mart’ta raflardaki yerini alacak.

Böylelikle LG tarafında yaklaşık 1.5 aylık satış önceliği ortaya çıkarken tasarımsal ve özellikler olarak oldukça iyi olan G6’nın Galaxy S8 ailesinin satışı öncesi nasıl bir satış rakamına ulaşacağı, ya da yıl içerisinde G6’nın önce tanıtılması Galaxy S8 ile G6 arasındaki rekabete ne kadar etki edeceğini açıkça merak ediyoruz.

SİZCE BU SEZON LG G6’MI YOKSA SAMSUNG GALAXY S8’Mİ DAHA ÇOK SATILIR?

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

“Samsung Galaxy S8 ve LG G6’nın Satış Tarihi Belli Oldu!” üzerine 3 yorum

  1. GalipM says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR