fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Samsung, Galaxy Note 9 Tanıtımına Hazır!

Anasayfa
Mobil Samsung, Galaxy Note 9 Tanıtımına Hazır!

Akıllı telefon üreticisi ve teknoloji devi Samsung, kısa süre sonra Galaxy Note 9 modelini karşımıza çıkarmaya hazırlanıyor. Sürekli olarak yeni cihazlar üretmesi ve ürettiği her cihazında sürekli olarak kullanıcılara daha farklı ve yeni nesil özellikler sunması ile tanınan Samsung, Temmuz ayında bir sürpriz daha yaparak kendi alanında Android dünyasının en iyi cihazını üretecek.

Android ekosisteminde en iyi cihaz konumunda olması beklenen ve iddia edilen Galaxy Note 9 modelinin Haziran veya Temmuz ayında kesin olarak tanıtılması bekleniyor.

Galaxy Note 9 Fiyatı Belli Olmadı

Galaxy Note 9 modelinin özellikleri ve fiyatı ise henüz daha belli olmuş değil. Apple’dan sonra tanıtım yapan Samsung, bu sene Galaxy S9 ve Galaxy S9+ modeli ile birlikte kendisini kurtarırken, Galaxy Note 8 modeli ile birlikte de Note 7 vakasının ardından kullanıcıları sevindirmişti.

Yeni nesil cihazlar üretmek ve akıllı telefonlar konusunda her daim öncü olmak isteyen Samsung, bu alanda başarısını kanıtlamış markalar arasında 2. sırada geliyor. Birinci sırada gelen marka ise her daim Apple olmakta.

Henüz 26 yaşındayım. 10 yılı aşkın süredir teknoloji üzerine yoğun ilgi duyuyorum ve Adnan Menderes Üniversitesi gazetecilik bölümü mezunuyum.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR