Kapat

Samsung Galaxy Note 9 Nasıl Olacak?

Anasayfa
Mobil Samsung Galaxy Note 9 Nasıl Olacak?

Samsung Galaxy Note 9 modelinin bazı özellikleri ortaya çıktı. Apple’ın iPhone X modelinden hemen sonra Samsung cihazların satışlarının düşmesi dolayısı ile Samsung Galaxy Note 9 modelinin daha yüksek özelliklerde olacağı iddia edildi. İddialara göre Note 8 modelinden pek fazla satış rekorları kıramayan Samsung, şimdilerde ise yeni model üzerinde test ve çalışmalarını sürdürüyor.

İddialara göre 6.4 inç boyutunda OLED ekrana sahip olması beklenen Samsung Galaxy Note 9 modelinin 4000 mAh gücünde bir bataryaya sahip olacak olduğu belirtildi. Cihazın yüksek amper bataryaya sahip olmasının etkisi ile birlikte geliştirilmiş daha canlı ve daha parlak renkler verecek olan 2K OLED ekranı ile birlikte pil süresinin dengede tutulacak ve daha hızlı sürede şarj olmaya imkan verecek teknolojide olduğu tahmin ediliyor.

Samsung Galaxy Note 9 Ne Zaman Tanıtılacak?

Samsung Galaxy Note 9 modelinin ne zaman tanıtılacak olduğu ile ilgili olarak ise şimdilik tam olarak bir bilgi yok. İddilara göre Temmuz ayında tanıtılması beklenen cihazın Ağustos ayında önsipariş döneminin başlaması ve hemen ardından tüm dünyada satışa sunulmaya başlaması beklenmekte.

Henüz 26 yaşındayım. 10 yılı aşkın süredir teknoloji üzerine yoğun ilgi duyuyorum ve Adnan Menderes Üniversitesi gazetecilik bölümü mezunuyum.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR