Kapat

Samsung Galaxy Note 9 İddialı Geliyor

Anasayfa
Mobil Samsung Galaxy Note 9 İddialı Geliyor
samsung-galaxy-note-9-tasarımı-sızdırıldı

Samsung Galaxy Note 9 modeli hakkında yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Akıllı telefon üreticisinin yakın zamanda yeni modelini tanıtması beklenirken tam anlamı ile rekor kıran bir cihazı kullanıcılara sunacak olduğu ile ilgili iddialar Asya bölgesinde daha fazla haber ve iddiaların ortaya atılmasında etken rol oynuyor. Akıllı telefon üretimi ile dünyanın en fazla satış yapan markaları arasında ilk sırada bulunan Samsung, amiral gemi konusunda da yeni adımlar atmayı sürdürüyor.

Samsung Galaxy Note 9 Yüksek Fiyatla Satışa Çıkacak

Samsung Galaxy Note 9 modelinin fiyatı iddialara göre bugüne kadar gelmiş geçmiş tüm Samsung telefonlar arasında en pahalı model olacak. Cihazın teknik özellikleri ile ilgili 8 GB RAM’e sahip olabilecek olduğu iddia edilirken, tam anlamı ile cihazda bulunacak olan özellikler ile ilgili net bir açıklama maalesef bulunmamakta.

Cihazın renk seçenekleri konusunda da benzer olarak 4 veya 5 farklı renk seçeneğine sahip olabileceği, tam renk seçeneklerinin ise henüz daha görsellerinin yayınlanmamasından ötürü bilinmese de altın sarısı gold renk seçeneğine sahip olacağı Samsung’un afişi ile doğrulandı.

29 yaşındayım ve 6 yıldan beridir teknoloji editörlüğü yapıyorum. Ankara Üniversitesi mezunuyum.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR