Kapat

Samsung Galaxy J7 Prime 2 Tanıtıldı

Anasayfa
Mobil Samsung Galaxy J7 Prime 2 Tanıtıldı

Samsung Galaxy J7 Prime modeli tüm dünyada orta seviye cihazlar arasında rekor kırarken Türkiye’de de son dönemde en fazla satışı yapılan modellerin başında geliyor. Samsung Galaxy J7 Prime modeline gelen bu yoğun ilgi görünen o ki Güney Koreli teknoloji devini harekete geçirmiş durumda.

Samsung Galaxy J7 Prime 2 modelinin tanıtımını sessiz olarak yapan teknoloji devi, akıllı telefon dünyasına kattığı 2. model ile birlikte kullanıcılara daha iyi özellikler ve daha farklı seçenekler sunacak.

Telefon Dünyasının En Çok Satan Alt-Orta Modeli

Telefon dünyasının en çok satış yapan modelleri arasında bulunan J7 Prime modelinin Türkiye’de de çok fazla satış yaptığı biliniyor. Satışların ortalama olarak her 3 cihazdan 1 tanesinin J7 Prime yönünde olduğu tahmin edilirken, alt seviye ve orta seviye cihazlar sıralamasında ise her 3 cihazdan 1 tanesinin Samsung Galaxy J7 Prime modelinden yana olduğu tahmin edilmekte. Zira e-ticaret sitelerinde her ay liderliği kapan cihazın fiyatının düşük olması ve fiyatına oranla performans ürünü olmasından dolayı bu kadar fazla tercih edildiği belirtiliyor.

28 yaşında olan Rojda, uzun yıllardan beridir teknoloji hayatı ile iç içe yaşıyor.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR