Samsung Galaxy J7 (2017) Fiyatı, Çıkış Tarihi ve Özellikleri - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Samsung Galaxy J7 (2017) Fiyatı, Çıkış Tarihi ve Özellikleri

Anasayfa
Mobil Samsung Galaxy J7 (2017) Fiyatı, Çıkış Tarihi ve Özellikleri
galaxy-j7

Samsung yeni seri Galaxy J7 (2017) akıllı telefonunun fiyatı, çıkış tarihi ve özellikleri netlik kazanmaya başladı. Peki Galaxy J7 (2017) hakkında ne biliyoruz? İşte detaylar…

Yeni Seri Samsung akıllı telefonları hız kesmeden devam ediyor. Son olarak yeni seri Galaxy S8 akıllı telefonları konuşuluyor olsa da aslında bu seriden bile daha çok satan Galaxy J7 modelleri de yeni serilerle geliyor. Kısa süre sonra tanıtılması beklenen yeni seri Galaxy J7 (2017) akıllı telefonlarıyla beraber ana orta segment serilerini yenileyecek olan markanın netlik kazanan özelliklerine geçelim.

Galaxy J7 (2017) Ekran Özellikleri

Öncelikle telefonların ekran özelliklerinden biraz bahsetmek gerekiyor. Bugün paylaşılan değerlere göre Galaxy J7 (2017) akıllı telefonlarında ekran kısmında 5.5 inç boyutunu göreceğiz. Telefonların ekran kısmında göreceğimiz 5.5 inç değeriyle beraber ekran teknolojisi içinse Super AMOLED tercihi yapılacağı belirtiliyor. Full HD çözünürlüğe sahip olması beklenen ekranlarda aynı zaman Gorilla Glass 5 camlarının da kullanılması da bekleniyor.

Galaxy-J7-2017

Galaxy J7 (2017) Teknik Özellikler

Ekranlarda olduğu gibi orta segment değerlerin bulunacağı düşünülen teknik özellikler kısmında ise Exynos 7870 işlemci serisi ve bundan farklı olarak Snapdragon 630 işlemcilerin kullanılabileceği öngörülüyor.

İki farklı modeli olması beklenen işlemcilerin hangisinin tercih edileceği konusunda ise ne yazık ki net bilgiler yok. Sadece telefonların bu iki işlemci arasından birini seçeceği belirtiliyor. RAM kısmında ise 3 GB RAM bellek tercihi yapılmış durumda.

Geri Kalan Detaylar Neler?

Teknik ve ekran özellikleri dışında yeni modelin ana özellikleri hakkında da detaylar var. Öncelikle bu seride Samsung’un parmak izi okuyucu kullanımı yapacağı ve arka kamerasında da 16 MP değerinde kamera kullanılacağı gibi detaylar var. Android 7.1 işletim sistemiyle beraber gelecek olan akıllı telefonların çıkış tarihi ve fiyat konusunda ise net bilgiler elde edilmiş değil.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR