Samsung Galaxy J5 (2017) Modelinin Özellikleri ve Fiyatı Belli Oldu - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Samsung Galaxy J5 (2017) Modelinin Özellikleri ve Fiyatı Belli Oldu

Anasayfa
Mobil Samsung Galaxy J5 (2017) Modelinin Özellikleri ve Fiyatı Belli Oldu
samsung-galaxy-j5-2017

Samsung Galaxy J5 (2017) modelinin uzun zamandır beklenen fiyatı ve özellikleri sonunda netlik kazandı. İşte J5 ve özelliklerine ve fiyatına dair her şey…

Samsung’un çıkarmış olduğu yeni model telefonlar hakkında daima haberler her geçen gün çoğalıyor. Elbette Apple’ın dışında çoğu marka amiral gemi modellerinin yanı sıra daha uygun ve ekonomik fiyattaki cihazlarını kullanıcılarına sunuyor ve her yıl bu cihazlarının bir yeni modelini çıkarmaya devam ediyor.

Samsung’un bu konuda yapmış olduğu kullanıcı cep dostu fiyatlarıyla, J3, J5 veya J7 birçok kullanıcıya hitap ediyor. Samsung’un böyle cihazlar çıkarması elbette Galaxy S8 gibi amiral gemisi cihazlarına fiyatları yetmeyen kullanıcıların mağdur olmaması adına yapılıyor.

Galaxy J5 (2017) Özellikleri ve Fiyatı

Kısa süre önce J5 (2017) özellikleri gün yüzüne çıktı. Tasarım bakımından metal gövdeye sahip olacak olan cihazın 2GB RAM’i ve 16GB Depolama alanına sahip olduğu öğrenildi. Ayrıca 1.6GHz hızında çalışan sekiz çekirdekli Exynos 7870 Samsung işlemcisini kullanan J5 fiyat ve performans bakımından oldukça ideal geliyor. Bunun yanı sıra 5.2 inç Super AMOLED ekrana sahip olan modelin 720pHD çözünürlüğü olduğunu belirtelim.

Cihazın kamerasına baktığımızda ise ön kıısmda f/1.7 diyafram açıklığı yer alan 13MP kamera yer alıyor. Arka kısmında ise f/1.9 diyraframlı 13MP kamera yer alıyor. Elbette home tuşuna entegreli parmak izi sensörü bulunan cihaz kutusundan Android 7 Nougat ile çıkıyor. Bataryası ise 3.000mAh olarak görülen cihazın fiyatı ise 279 Euro olarak görülüyor. Bu bakımdan ülkemizde 1199 TL ile 1499 TL arasında olacağı bekleniyor.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

1 1 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR