Kapat

Samsung Galaxy C10 Sızdırıldı!

Anasayfa
Mobil Samsung Galaxy C10 Sızdırıldı!
samsung-galaxy-c10-sızdı

OnLeaks tarafından paylaşılan bilgilere göre Samsung Galaxy C10, Samsung’un ilk çift kameralı telefonu olarak karşımıza geliyor.

Sizde farkına varmışsınızdır ki akıllı telefon üreticileri artık gerek amiral gemisi modellerinde gerekse orta seviye modellerinde çift arka kameraya yer vermeye başladı ancak kuşkusuz bu piyasada lider haline gelen Samsung, uzun süredir bu modele dahil olmamıştı. Samsung’ta Galaxy C10 modeliyle bu serilere dahil olmuş gözükmekte.

Önceki gelen bilgilerde Galaxy C10 modelinin Samsung’un ilk çift kameralı akıllı telefonu olacağına dair hiçbir bilgi yoktu. OnLeaks ve Pricebaba tarafından sızdırılan Galaxy C10 modellemesinde, Samsung’un akıllı telefonlarında kullandığı ilk çift arka kamerayı görebiliyoruz.

samsung-galaxy-c10-sızdırıldı

Samsung Galaxy C10 modelinin Türkiye’ye gelip gelmeyeceğine dair henüz net bir bilgi yok. Ancak bugüne kadar Galaxy C serisini Türkiye’de hiç görmedik. Yine de Galaxy C10, Samsung’un ilk çift arka kameralı telefonu olacağı için belki de Galaxy C10 modelini Samsung Electronics Türkiye garantili olarak Türkiye pazarında görebiliriz.

Gelecek olan son dakika Samsung Galaxy C10 gelişmelerinden haberdar olmak için sitemizi takip edebilirsiniz veyahut sitemize giriş yapıp abone ol kısmından abone ol diyerek haberdar olabilirsiniz.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR