Kapat

Samsung Galaxy A6 ve A6 Plus Göründü

Anasayfa
Mobil Samsung Galaxy A6 ve A6 Plus Göründü

Samsung yeni akıllı cihazlar üzerinde çalışıyor. Samsung Galaxy A6 ve A6 Plus modelleri ile ilgili olarak kullanıcıların son dönemde oldukça fazla ilgi gösterdikleri serinin son cihazı olma özelliğini taşıyacak. Cihaz hakkında birçok detay ve iddia şimdiden ortaya atılmaya başlanırken, başta Android dünyası olmak üzere birçok alanda cihaza dair daha farklı bilgilerin yer alması bekleniyor. Türkiye’de gelecek dönemde tanıtılmasının ardından satışa sunulacak olan cihazın tahminlere göre gelecek 4 hafta sonrasında tanıtımına dair detayların ortaya çıkması bekleniyor.

Samsung Galaxy A6 ve A6 Plus Nasıl Olacak?

Samsung Galaxy A6 ve A6 Plus modellerinin nasıl olacak olduğu ile ilgili şu aşamada internete sadece tek bir görsel sızdırılmış durumda. Bu görselde cihazın kendisine yer verilmiş ancak özelliklerine ise yer verilmemiş. Gelecek haftalarda daha fazla detayın ortaya çıkması ve cihaz hakkında birçok detayın belirlenmesi bekleniyor. A serisini güçlendirmek adına her türlü adımı atmayı göze alan ve A-J serilerini güçlendirerek yoluna devam eden Samsung, bu serileri bir süre sonra yavaşlatıp yavaşlatmayacak olduğu ile ilgili de endişeleri gidermiş değil.

Henüz 26 yaşındayım. 10 yılı aşkın süredir teknoloji üzerine yoğun ilgi duyuyorum ve Adnan Menderes Üniversitesi gazetecilik bölümü mezunuyum.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR