fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Samsung Galaxy A6 Geliyor

Anasayfa
Mobil Samsung Galaxy A6 Geliyor

Samsung Galaxy A6 modeli ile ilgili yeni detaylar ortaya çıktı. Akıllı telefon dünyasında yeni dönemde A serisini güçlendirmeye yönelik adımlar atacak olan Samsung, Galaxy A6 modeli için aldığı Wifi sertifikası ile birlikte cihazın kesin olarak satışa sunulacak olduğunu kanıtladı.

Galaxy serisinin alt ve orta düzey modellerinden olması beklenen Samsung Galaxy A6 modeli ile birlikte Samsung alt ve orta düzey fiyat performans cihazı arayan kullanıcılara yanıt vermiş olacak.

Galaxy Serisi Çok Daha Fazla Modele Sahip Olacak

Samsung Galaxy A6 modeli ile ilgili gelecek süreçte daha fazla detay ve bilgi ortaya çıkacak olması bekleniyor. Türkiye’de ve Avrupa’da satışa sunulup sunulmayacak olduğu bilinmeyen modelin ne kadar fiyat ile satışa sunulacak olduğu ile ilgili de bilgi bulunmuyor. Şirket tarafından da yeni modeller ile ilgili pek fazla açıklama yapmamasından dolayı şirketin yeni cihazlarına dair pek fazla bilgi görülmüyor. Apple ve Samsung arasında devam eden rekabetin Samsung’u bu tür cihazları üretmeye ittiğini de söylemek gerekiyor gibi görünüyor.

Henüz 26 yaşındayım. 10 yılı aşkın süredir teknoloji üzerine yoğun ilgi duyuyorum ve Adnan Menderes Üniversitesi gazetecilik bölümü mezunuyum.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR