fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Şaka Yapmak İsteyen Youtuber Kız, 22 Yaşındaki Sevgilisini Silahla Öldürdü!

Anasayfa
Teknoloji Şaka Yapmak İsteyen Youtuber Kız, 22 Yaşındaki Sevgilisini Silahla Öldürdü!
youtuber-kız-şaka-esnasında-sevgilisini-öldürdü

Genç bir çiftin açtığı ve çeşitli içerikler yayınladıkları YouTube kanalı, bir ölüme şahit oldu.

ABD’nin Minnesota eyaletinde yaşayan 19 yaşındaki Monalisa Perez isimli kız, bir YouTube videosu çekerken yanlışlıkla erkek arkadaşını vurması sebebiyle adam öldürme suçundan yargılanıyor. Genç kız, söz konusu kazanın hemen ardından 911’i arayıp durumu bildiriyor ve geçtiğimiz Pazartesi gecesi tutuklanıyor. Erkek arkadaşı Pedro Ruiz ise 22 yaşında hayata veda ediyor.

youtuber-genç-sevgilisini-öldürdü

Genç çift var olan iddialara göre kalın bir kitabın kurşun geçirip geçirmeyeceğini denemek istedi ve bu videoyu daha fazla takipçi kazanmak için La Monalisa isimli kanallarına yükleyecekti. Ruiz ise deney esnasında kalın kitabı göğüs hizasında tutuyordu ve ne yazık ki sonuç bekledikleri gibi olmadı.

Perez ve Ruiz ilk olarak geçtiğimiz Mart ayında, YouTube kanalları La MonaLisa için içerik üretip yüklemeye başladılar. Çiftin daha önceki videolarının çoğu, günlük vlog’lar ve kamera önünde acı biber yemek gibi içerikler sağlıyordu.

Ölen gencin halası Claudia Ruiz, gençlerin “Daha fazla izleyici istiyoruz, ünlü olmak istiyoruz”dediklerini söyledi.

Perez’in mahkemesi bugün ABD’de görülecek ve genç kız New York Times’a göre 10 yıl hapis cezasıyla yargılanacak.

Buradan ‘bilinçsiz, ünlü olmak çabasıyla hayatını hiçe atan, her defasında bir tık daha riske giren’ arkadaşlara sesleniyoruz “Lütfen ünlü olmak maksadıyla hayatınızı tehlikeye atmayın. Emin olun ünlü olmak canınızı hiçe atmaya değmeyecektir.”

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 1 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR