Kapat

Reeder A8 özellikleri

Anasayfa
Teknoloji Reeder A8 özellikleri

Tablet piyasasında son zamanlarda adını sıkça duymaya başladığımız Reeder A8 fiyatı ve özellikleri Neden mi? Çünkü 349 TL fiyatla…


Tablet piyasasında son zamanlarda adını sıkça duymaya başladığımız Reeder A8 fiyatı ve özellikleri

Neden mi? Çünkü 349 TL fiyatla 4 çekirdekli işlemci ve kapasitif IPS ekran sunan, daha da önemlisi bunları farklı bir tasarımla birleştiren başka bir tablet bulmanız zor.

2009 yılında kurulan Reeder, bir Türk şirketi ve piyasaya sundukları birkaç tabletin ardından acemiliklerini üstlerinden attılar. Son cihazları gerçekten başarılı. Hatırlarsanız bu ayın başında Tatar Ramazan’dan esinlenen 299 TL’lik tableti satışa sunmuşlardı. Ancak konu fiyat performans olduğunda, Reeder A8 hem bu cihazı hem de pazardaki birçok Android’liyi geride bırakıyor.

IPS kapasitif ekran özelliği sayesinde reeder A8, 180 derece görüş açısı sağlıyor. Böylelikle tabletinizi ister evde, ister plajda yansıma ya da parlama sorunu olmadan kullanabiliyorsunuz.

reeder A8, Android 4.1 Jelly Bean için geliştirilen “Project Butter” özelliği sayesinde ekran, işlemci ve grafik işlemci arasında maksimum uyum sağlıyor. VSync teknolojisi ile saniyede 60 animasyon karesi oynatabiliyor. Android 4.1 Jelly Bean, aynı zamanda cihazın dokunmatik duyarlılığını arttırıyor. Sonuç olarak, dokunuşlarınıza daha duyarlı bir ekran ile daha hızlı web taraması yapıyor, medya içeriğine daha hızlı bir şekilde erişiyor, oyun oynarken yaşanabilecek aksaklıklar en aza indirgeniyor.

Beyaz ve siyah renk seçenekleri mevcut olan reeder A8, 1 GB RAM ve 8 GB dahili depolama alanına sahip. Sadece 325 gram ağırlığındaki cihazın ekranı ise 7.85 inç.

REEDER A8İ İNCELEME VİDEOSU ;

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR