Kapat

PUBG Mobile Türkçe Dil Desteğine Kavuştu

Anasayfa
Oyun PUBG Mobile Türkçe Dil Desteğine Kavuştu

Son 1 haftadır en fazla indirilen oyunlar sıralamasında ilk sırada kendisine yer bulan PUBG Mobile, bugün itibari ile App Store ve Google Play Store için güncellendi. Yeni güncelleme ile birlikte ingilizce olan PUBG Mobile arayüzü Türkçe olarak güncellendi. Türkçe dil desteğinin gelmesi ile birlikte ingilizce bilmeyen Türk oyuncuların daha rahat oyuna hakim olabilmeleri sağlandı.

Bununla birlikte bazı Apple cihazlarda yaşanan ve oyunun kendi kendine kasması ve kapanması gibi sorunlara neden olan uyumluluk sorunlarının giderildiği yeni güncellemede oyuncuların cihazlarında hiçbir uyumluluk sorunu yaşamayacak oldukları açıklandı. Oyunun güncellenmesi ile birlikte oyun içi bazı hatalar giderilirken, araba sürerken yaşanan kasma sorunlarının da giderildiği belirtildi.

Güncelleyebilirsiniz

PUBG Mobile güncellemesini cihazınıza indirmek için yapmanız gereken sadece uygulama mağazasına girerek güncellemeler kısmını kontrol etmek yeterli olacaktır. Uygulama mağazasının güncellemeyi kendisi otomatik olarak uygulayabilecek olduğu gibi daha sonraki güncellemelerin de otomatik olarak cihaza seçime göre indirilebilir. PUBG Mobile, Türkçe dil desteği ile birlikte başta Türk kullanıcılar olmak üzere birçok oyuncuyu memnun edecek.

Henüz 26 yaşındayım. 10 yılı aşkın süredir teknoloji üzerine yoğun ilgi duyuyorum ve Adnan Menderes Üniversitesi gazetecilik bölümü mezunuyum.

0 0 0 0 0 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR