fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

PUBG Mobile, Rekor Kırdı

Anasayfa
Mobil PUBG Mobile, Rekor Kırdı

PUBG Mobile, oyun dünyasının en fazla oynanan mobil oyunları sıralamasında App Store ve Google Play Store‘da rekor kırdı. Türk kullanıcılar ve ABD’li kullanıcıların çok yoğun ilgi gösterdiği oyun, bilgisayarda olduğundan daha çok mobilde oynanmaya başlandı. Yüksek grafik özellikleri istemesinden dolayı alt ve orta seviye cihazlarda olağanüstü oranda kasma ve donma sorunları yaşayan kullanıcıların dahi oyunu oynamak için cihazlarına indirmesi dikkatlerden kaçmadı. 

Kullanıcılar, oyunun mobilde çok rahat oynandığını ve daha gerçekçi bir tasarım sunduğunu belirtti. Bilgisayar üzerinde oyunu oynayan kullanıcıların dahi PUBG Mobile‘a ilgi göstermesi ve daha fazla olumlu yorumda bulunması ise oyunun yapımcısını harekete geçirmeyi başardı.

Dünya Üzerinde En Fazla Oynan Oyun

PUBG Mobile, ”dünya üzerinde 7 gün içerisinde en fazla oynanan oyun” ve ”en fazla indirilen popüler oyunlar” sıralamasında ilk sıraya yerleşti. Oyunun ücretsiz olması ve dileyen her kullanıcı tarafından rahatlıkla cihazlara indirilerek oynayabilmelerinin bu aşamada oldukça faydasının olduğu tahmin ediliyor. Türk kullanıcıların aynı şekilde oyuna yoğun ilgi gösterdiklerini belirtelim.

28 yaşında olan Rojda, uzun yıllardan beridir teknoloji hayatı ile iç içe yaşıyor.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR