Kapat

PUBG Mobile Android ve iOS Sürümü Yayınlandı

Anasayfa
Oyun PUBG Mobile Android ve iOS Sürümü Yayınlandı

PUBG Mobile Android ve iOS için yayınlandı. Bilgisayar oyunları arasında ilk sıralarda kendisine yer bulan oyun, tüm dünyayı kasıp kavurmaya devam ederken, Android cihazlar için sunulur hale gelmesi ile oyumun ne kadar popüler olduğunu bir kez daha gösterdi. PUBG Mobile Android ve iOS için ücretsiz olarak yayınlanırken, oyunun şimdilerde herkes tarafından direkt olarak oynanabilecek olduğu, ancak bazı kullanıcıların cihazlarının oyunu desteklemeyebilecek olduğu bilgisi paylaşıldı.

Çok fazla güç gerektirmeyen oyun, bilgisayar olduğundan bir nebze farklı iken, oyuna gelen talebe göre gelecek haftalarda daha fazla güncelleme ile daha iyi hale gelmesi bekleniyor.

Dünya Devleri Geride Kaldı

Ubisoft, Gameloft ve benzeri mobil oyun devleri son dönemde bilinmedik oyun üreticilerinin gerisinde kalmış durumda. Mobil ve tablet cihazlarda artık bilgisayar oyunlarının daha popüler hale gelmesinin ardında yatan sebep olarak ise oyun kullanıcılarının yaş ortalamasının artması ve her yaş grubu için farklı oyun seçeneklerinin sunulması gösteriliyor. PUBG Mobile Android ve iOS için an itibari ile uygulama mağazasından indirilebilir.

28 yaşında olan Rojda, uzun yıllardan beridir teknoloji hayatı ile iç içe yaşıyor.

1 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR