fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

PSY, Youtube’dan Elmas Buton Aldı!

Anasayfa
Eğlence PSY, Youtube’dan Elmas Buton Aldı!
psy-youtube-kanalı-elmas-buton-aldı

Gangnam Style ile Dünya üzerinde gündem olan PSY, kanalının 10 milyon aboneye ulaşmasının şerefine Youtube tarafından elmas butona layık görüldü.

Bildiğiniz üzere belli kriterlere ulaşılınca Youtube çeşitli plaketler gönderiyor. örneğin 100 bin aboneye ulaşıldığında gümüş buton veya 1 milyon aboneye ulaşıldığında altın buton şeklinde. Ülkemizde bunu alabilen bir kanalın olmadığı ve 10 milyon aboneye ulaşan kanallara verilen elmas buton, yeni bir kullanıcısıyla daha buluştu. Aynı zamanda Youtube’da en fazla izlenen videonun da sahibi olan PSY’nin kanalının 10 milyon aboneye ulaşması şerefine gönderilen elmas buton, PSY’i harekete geçirmiş ve ünlü sanatçıya buton için bir video hazırlatmıştır.

Sakın ama sakın butonun gerçek elmas olduğunu düşünmeyin. Öyle bir şey yok. Elmas butonlarda çok ağır bir krom kullanılıyor. Bu da hediyenin hem şık bununla birlikte kaliteli görünmesini sağlıyor.

10 milyon abone sayısına olaşan onlarca kanal bulunuyor. Hatta ve hatta Pewdiepie, 50 milyon özel butonu olan yakut butonu bile almayı başardı.

PSY’nin imzasını taşıyan onlarca şarkı 1 milyar izlenme sayısını geçerken, çıkış yaptığı parça olan Gangnam Style’ın 3 milyar izlenmeye dayanarak Youtube camiasının en fazla izlenen videosu olduğunu da belirtelim. En yeni videolarında bile milyonlarca tıklanma, izlenme yakalayan PSY, böylece 10 milyon butonu alan kişilerin arasına katılmış oldu.

Elmas buton almasına karşın boş durmayan PSY, video aracılığı ile takipçilerine ve Youtube camiasına teşekkür etti.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

2 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR