fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Product Red iPhone X Videosu Yayınlandı

Anasayfa
Mobil Product Red iPhone X Videosu Yayınlandı

Apple dünyanın en iyi akıllı telefonu konumunda olan telefonunu üretmiş durumda. Kapış kapış satan iPhone X modelinin son dönemde oldukça fazla satış yaptığı biliniyor. Apple markasının en iyi cihazı olarak tanınan ve dünyada en pahalı akıllı telefonlar arasında normal modeller arasında kendisine birinci sıralarda yer bulan iPhone X modelinin şimdilerde iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modelinde olduğu gibi kırmızı renginin gelip gelmeyecek olduğu merak konusu olmuş durumda.

Product Red iPhone X modeli ile ilgili bir konsept hazırlayan YouTube kanalı ise yayınladığı video ile birlikte cihazın kırmızı renginin ne kadar güzel göründüğünü ortaya serdi. Tamamen özel olarak üretilmiş cam kaplamaya arka yüzeye sahip olan iPhone X modelinin kırmızı rengi cam yüzeyde oldukça fazla iyi görünürken, Apple’ın ise Product Red iPhone X modelini üretmekten yana olmadığı tahmin ediliyor.

Neden Üretmiyor?

Product Red iPhone X modelinin üretilmemesinin arkasında ise cihazın bu renginin çok fazla tercih edilecek olmasına rağmen lüks ve spor görünümlü bir cihaz yaratmamak için, ayrıca diğer RED modellerinin daha fazla satış yapmasını sağlamak olduğu için bu şekilde olduğu belirtiliyor.

Henüz 26 yaşındayım. 10 yılı aşkın süredir teknoloji üzerine yoğun ilgi duyuyorum ve Adnan Menderes Üniversitesi gazetecilik bölümü mezunuyum.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR