fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Popüler İnternet Sitesi Kapandı!

Anasayfa
İnternet Popüler İnternet Sitesi Kapandı!

ABD’li olduğu tahmin edilen dünyanın en popüler korsan film izleme sitelerinden birisi olan 123movieshub.to bugün kapandı. 123movieshub.to sitesine giren kullanıcılar karşılarında kapanma mesajı görürken, bazı kullanıcılar geçtiğimiz günlerde yayınlanan kapanacak olduğuna dair mesajların 1 Nisan şakası olduğunu düşünmeye başlamıştı. Bazı kullanıcılar tarafından henüz daha kısa süre olmasına rağmen kapanışın ardından ABD’yi gördükleri ve film sektörü yöneticilerinin 123movieshub.to sitesi sahiplerini yasal olarak tehdit etmiş olabilecek olduklarına dair bazı iddiaları ortaya attı.

Ajanlar Mı Kapattırdı?

Reddit, 9Gag ve benzeri internet sitelerinde ise 123movieshub.to sitesinin  “Sizlere yıllardır film ve dizi içeriği sağlıyorduk fakat artık veda vakti geldi. Bizim arkadaşımız olduğunuz ve bunca süredir birlikte olduğunuz için teşekkürler.” açıklamasını yazarak siteyi kapatmasının ardından ”Ajanlar siteyi kapatmaya zorlamış olabilir mi?” yorumları dahi internet üzerinde kendisine çok geniş çaplı yer buldu. Film sitesinden başka farklı bir açıklama yapılmaması da yine aynı zamanda dikkat çeken bir detay olarak gösterildi. Sitenin kapanması ile birçok kullanıcı ise büyük şok ve acı yaşadı.

29 yaşındayım ve 6 yıldan beridir teknoloji editörlüğü yapıyorum. Ankara Üniversitesi mezunuyum.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR