fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

PlayStation 4 (PS4) Sistem Yazılımı Güncellemesi 5.50 Yayınlandı

Anasayfa
Oyun PlayStation 4 (PS4) Sistem Yazılımı Güncellemesi 5.50 Yayınlandı

Oyun konsollarının ”babası” olarak tanınan PlayStation 4 (PS4) modelleri için yeni güncelleme yayınlandı. Bilgisayar teknolojilerine oranla son yıllarda büyük oranda gelişim gösteren oyun konsolları arasında en fazla satış yapan model olarak bilinen PlayStation 4 (PS4) modellerinin yeni yazılım güncellemeleri ile rakiplerine daha fazla fark attığı ve genel olarak diğer oyun konsollarına oranla oyuncuları çok daha fazla memnun ettiği belirtiliyor.

PlayStation 4 (PS4) Sistem Yazılımı Güncellemesi 5.50 güncellemesinin bugün yayınlandığı modellerde bazı değişimler öngören Sony, bu değişimleri kullanıcılarına sundu. Bu değişimler arasında en fazla dikkat çekeni yeni güncelleme ile birlikte ‘süper örnekleme’ özelliği eklenmiş durumda. Bu özellik sayesinde kullanıcılar 2K altı ekranlara dahi oyun konsollarını bağlar ise daha iyi ekran görüntüsü kalitesinde oyunlarını oynayabilecekler.

PS Plus Kullanıcılarına Yeni Özellik

PlayStation 4 (PS4) Sistem Yazılımı Güncellemesi 5.50 ile birlikte PS Plus kullanıcıları cihazlarında farklı özelliklere sahip olacaklar. Kütüphane bölümünde PS Plus üretsiz oyunları için ayrı bir menü görecek olan kullanıcıların bu menü altından çok daha rahat işlem yapabilecek oldukları, bu menü ile birlikte daha rahat menüler arası gezebilecekler.

Henüz 26 yaşındayım. 10 yılı aşkın süredir teknoloji üzerine yoğun ilgi duyuyorum ve Adnan Menderes Üniversitesi gazetecilik bölümü mezunuyum.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR